WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Dziecko w sieci
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Szkoły średnie
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii
Młodzieżowy telefon zaufania
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
w Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Rok szkolny 2010/2011
semestr I

Lp.

Zdania do wykonania

Termin realizacji

Osoby odpowiedzialne

1.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011.

wrzesień 2010

Z. Łukawska,
Opiekunowie SU,
B. Klauza,

2.

Obchody rocznicy agresji radzieckiej na Polskę 17.IX.1939r.

wrzesień

I. Halec

3.

Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych.

wrzesień

nauczyciele języków obcych

4.

Zajęcia integracyjne dla klas I.

wrzesień/październik

A. Paszkowska

5.

Międzyklasowy Turniej Piłki Koszykowej Grup Mieszanych.

wrzesień/październik

I. Konowalska, T. Koc,
S. Maksimowicz

6.

Otrzęsiny klas I.

październik

wychowawcy klas II, opiekunowie SU

7.

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

październik

Opiekunowie SU,
B.Klauza

8.

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej – etap szkolny.

październik

I.Halec, J.Kacprowska

9.

Halloween -  prezentacja kultury krajów anglojęzycznych..

październik

V. Sabasińska

10.

Konkurs recytatorski „Kolor w czerwieni, kolor w bieli”.

październik/listopad

E. Hlebowicz,
B. Makarewicz

11.

Wojewódzki konkurs historyczny – etap szkolny.

październik/listopad

I.Halec, J.Kacprowska

12.

Warmińsko – Mazurska Liga Piłki Siatkowej Dziewcząt – kategoria Młodziczki.

październik/luty

D. Maciorowski

13.

Przesłania Naszego Patrona wskazówką dla człowieka XXI w.

październik/maj

Z. Łukawska,
wychowawcy klas I – III,
nauczyciele przedmiotów

14.

„Od Solidarności do wolności” – konkurs plastyczny dla klas I-III.

listopad

B. Klauza

15.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości.

listopad

I. Halec

16.

Spotkania Listopadowe.

listopad

B. Makarewicz,
J. Żukowska, I.Halec,
M. Grońska, B. Klauza

17.

Obchody 180 rocznicy wybuchu powstania listopadowego.

listopad

I.Halec, J.Kacprowska

18.

„Co należy wiedzieć o AIDS
i HIV?”- konkurs dla klas I-III.

listopad

J. Żukowska

19.

Międzygimnazjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej FOOTGIMBALL 2010.

listopad

A. Mierzejewski,
S. Maksimowicz

20.

Wojewódzki konkurs matematyczny- etap szkolny.

listopad/grudzień

K.Marchel, J.Niecikowska

21.

Wojewódzki konkurs geograficzny – etap szkolny.

listopad/grudzień

M. Gryszko

22.

Wojewódzki konkurs biologiczny- etap szkolny.

listopad/grudzień

J. Żukowska

23.

Wojewódzki konkurs chemiczny- etap szkolny.

listopad/grudzień

J. Żukowska

24.

Szkolny Konkurs Języka Polskiego.

listopad/grudzień

zespół polonistów

25.

„Weź byka za rogi” - szkolny konkurs ortograficzny.

listopad /marzec

zespół polonistów

26.

„W kręgu mitologii”- konkurs historyczny.

grudzień

I. Halec, B.Bożenkow

27.

Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców.

grudzień

K. Konowalski

28.

„Kartka Bożonarodzeniowa”- konkurs plastyczny.

grudzień

B. Klauza

29.

Wigilia szkolna.

grudzień

J.Sawicka, ks.T.Sikorski

30.

„Z demokracją na Ty” - konkurs wiedzy o społeczeństwie.

Styczeń 2011

J.Kacprowska

31.

„Starożytna Grecja” - konkurs historyczny.

styczeń

I.Halec

32.

Konkurs na najlepsze wykonanie Przeboju.

styczeń

B.Klauza

33.

Kolęda w Gimnazjum – doroczna  wizyta duszpasterska.

styczeń

J.Sawicka, ks.T.Sikorski

34.

V Noworoczny Turniej Piłki siatkowej Chłopców.

styczeń

K. Konowalski,
K. Konowalska

35.

Międzyklasowy Turniej Piłki Siatkowej Grup Mieszanych.

styczeń

T. Koc,
D. Maciorowski

36.

Mistrzostwa Szkoły w przeciąganiu liny, skoku w dal, rzucie piłką lekarską 3kg.

styczeń

T. Koc, S.Maksimowicz

37.

Międzyklasowe Zawody Pływackie klas I-III.

styczeń/luty

K. Randzio, T.Koc

38.

Konkurs na gazetkę o Patronie
dla kl. I.

styczeń-maj

wychowawcy klas I

39.

„Jak znam ewangelię świętego Łukasza”- konkurs dla klas I-III.

I semestr/II semestr

J. Sawicka

40.

Eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

I semestr

E. Kolenda, A. Humienna

41.

Eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

I semestr

V. Sabasińska

42.

„Jak minęło pierwsze półrocze” – apel podsumowujący.

luty

Z. Łukawska,
E. Obuchowicz - Godzieba,
B. Klauza

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl