WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Bykom STOP
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Szkoły średnie
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii
Młodzieżowy telefon zaufania

Zajęcia dodatkowe realizowane w ramach godzin:

  • art.42 ust.2 pkt 2 KN
  • do dyspozycji dyrektora
w roku szkolnym 2011/2012

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Dzień
 tygodnia

Godzina

Sala

Ilość uczniów

1.

Bożenkow Bożena

Zajęcia biblioteczne dla kl I-III

poniedziałek wtorek

13.45-14.30

biblioteka

6

Zajęcia czytelnicze

środa

13.45-14.30

5

2.

Czarniak Joanna

Koło matematyczne dla klas I - III

wtorek

14.40-15.25

129

5

Zajęcia wyrównawcze

wtorek

15.30-16.15

5

Zajęcia wyrównawcze dla klas I

środa

14.40-15.25

20

3.

Dracewicz Monika

Zajęcia z uczniem o SPE - kl III

środa

14.40-15.25

128

19

Zajęcia z uczniem o SPE - kl II

wtorek

14.40-15.25

10

4.

Grońska Małgorzata

Fakultety z fizyki dla klas II

poniedziałek

14.40-15.25

223

10

Zajęcia dodatkowe - kl III

czwartek

13.45-14.30

10

5.

Tuszyńska Alicja

Zajęcia z geografii Pokonać trudności

poniedziałek czwartek

13.25-14.20 14.40-15.25

127

10

6.

Halec Ilona

Zajęcia wyrównawcze dla klas I-III

wtorek

14.40-15.25

124

12

7.

Hlebowicz Ewa

Fakultety dla klas III

wtorek
piątek

14.30-15.15
14.40-15.25

227

20

8.

Humienna Anna

Warsztaty z języka niemieckiego dla klas III

poniedziałek

14.40-15.25

D3

18

Zajęcia wyrównawcze dla klas I-III

środa czwartek

14.30-15.15

10

9.

Jackowska Urszula

Zajęcia fakultatywne

poniedziałek

14.30-15.15

C2

5

Pogotowie z języka angielskiego

poniedziałek

15.00-16.00

5

10.

Kacprowska Joanna

Porozmawiajmy o historii - zajęcia wyrównawcze

czwartek

14.40-15.25

126

3

I ty możesz zostać olimpijczykiem

czwartek

13.40-14.30

2

11.

Klauza Beata

Zespół wokalny

środa

14.30-15.15

D2

15

Koło plastyczne

środa

15.15-16.00

10

12.

Koc Tomasz

Koszykówka, piłka ręczna, siłownia - zajęcia rekreacyjne

środa poniedziałek

14.30-16.00

s.gim.

10

13.

Kolenda Ewa

Zajęcia z uczniem zdolnym

poniedziałek

14.30-15.15

C3

5

Pogotowie językowe

środa

14.30-15.15

3

14.

Konowalska Iwona

Zajęcia z piłki nożnej dla dziewcząt

poniedziałek wtorek

14.30-16.00

s.gim.

12

15.

Konowalski Krzysztof

Zajęcia piłki siatkowej

poniedziałek

16.00-17.30

s.gim.

10

16.

Maciorowski Dariusz

Zajęcia piłki koszykowej

czwartek

16.00-17.30

s.gim.

10

17.

Makarewicz Beata

Koło jęz. polskiego dla uczniów uzdolnionych

środa

14.40-16.15

226

10

Koło teatralne

poniedziałek

14.40-16.15

20

18.

Marchel Krystyna

Zajęcia z uczniem o SPE - kl II

czwartek

14.40-15.25

130

8

Zajęcia dla uczniów klas III

wtorek

14.40-15.25

5

Koło matematyczne kl I

środa

14.40-15.25

10

19.

Mierzejewski Andrzej

Zajęcia z lekkiej atletyki dla chłopców

 

 

boisko

10

20.

Nowicka Ewa

Zajęcia uzupełniające dla klas I,II

czwartek

15.00-16.45

124

5

21.

Ołdak Dorota

Praca z uczniem uzdolnionym

poniedziałek

15.30-14.30

C2
225

3

Pogotowie językowe

poniedziałek

14.40-15.25

4

22.

Paszkowska Anna

Doradztwo zawodowe

godz. wych.

 

030

klasy III

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

piątek

11.50-12.35

1

23.

Porucznik Joanna

Fakultety z języka angielskiego dla klas III

piątek

14.30-15.15

 

7

Zajęcia wyrównawcze

piątek

15.15-16.00

4

24.

Randzio Krzysztof

Doskonalenie i nauka pływania

sobota

12.00-13.30

basen

15

sobota

13.30-15.00

15

25.

Romanowicz Krzysztof

Koło kabaretowe

środa

14.40-15.25

228

8

Zajęcia z uczniem zdolnym

środa

15.25-16.10

2

Zajęcia z uczniem o SPE kl III

poniedziałek

14.40-15.25

5

Zajęcia z uczniem o SPE kl III

wtorek

14.40-15.25

5

Zajęcia z uczniem o SPE kl III

czwartek

14.40-15.30

6

26.

Sabasińska Victoryja

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

poniedziałek

14.40-15.25

123

13

Koło dla ucznia zdolnego z języka angielskiego

poniedziałek

15.30-16.15

3

27.

Sawicka Joanna

Zajęcia dla klas III Busola Życia

czwartek

15.40-16.25

D5

3

Zajęcia dla klas I i II Jezus przez życie mnie wiedzie

czwartek

14.40-15.25

10

28.

Siemienkiewicz Ewa

Koło poetyckie Z poezją za pan brat

czwartek

8.00-8.45

222

2

Praca z uczniem zdolnym

piątek

8.00-8.45

8

Zajęcia wyrównawcze kl I

wtorek

14.40-15.25

15

Zajęcia wyrównawcze kl II

czwartek

13.45-14.30

15

Zajęcia wyrównawcze kl IID

środa

8.00-8.45

5

29.

Sikorski Tomasz

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

poniedziałek

15.30-16.15

s.par

10

30.

Sznejder Katarzyna

Zajęcia rekreacyjne - piłka siatkowa kl I-II

środa

14.30-16.00

s.gim.

14

31.

Zapert Roman

Koło informatyczne Od algorytmu do programu

poniedziałek

14.30-16.00

C1

5

32.

Żukowska Jolanta

Pogotowie chemiczne dla klas I-III

środa

14.40-15.25

224

D6

D6

5

Pogotowie biologiczne dla klas I-III

czwartek

14.40-15.25

5

Przygotowanie do konkursu biologicznego

poniedziałek

13.35-14.30

2

 

 

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl