WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Dziecko w sieci
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Dokumenty
Rodzice
Rada rodziców
Wychowawcy
Pedagog
Biblioteka
Wywiadówki
Ubezpieczenie
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Dziennik  Dziennik
Plan lekcji
Dzwonki
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty edukacyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Doradztwo zawodowe
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Akt zawierzenia
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii
Młodzieżowy telefon zaufania
English version English version

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ełku
w pierwszym półroczu roku szkolnego 2017/2018

Najlepsi z najlepszych (Imię, nazwisko, średnia):

KLASY III
Adam Giżyński – 5,69
Kacper Wszeborowski – 5,69

KLASY II
Kornelia Kiełczewska – 5,86
Wiktoria Serwatka – 5,86


Klasy II

II A
Wiktoria Sokołowska – 4,86
Weronika Klepacka – 4,79

II B
Helena Czajka – 5,46
Martyna Grzesiuk – 5,29
Liliana Jermak – 5,21
Piotr Arski – 4,93
Jakub Klepacki – 4,93
Oliwia Kulesza – 4,93
Wiktoria Grabarczyk – 4,86

II C
Kornelia Kiełczewska – 5,86
Wiktoria Serwatka – 5,86
Bartosz Babiński – 5,57
Gabriela Górska – 5,57
Julia Wiśniewska – 5,43
Artur Lewandowski – 5,21
Paweł Pawlik – 5,14
Magdalena Kruszewska – 5,00
Jakub Górski – 4,86
Nikola Skrzypczak – 4,85

II D
Adelina Dziemidow – 4,92
Aleksandra Mickiewicz – 4,86
Marcin Czyż – 4,79

II E
Klaudia Górska – 5,64
Katarzyna Różańska – 5,14
Maciej Kwiatkowski – 4,86

Klasy III

III A
Jan Józef Borowy – 5,50
Zuzanna Popowska – 5,25
Julia Waszkiewicz – 4,88

III B
Adam Giżyński – 5,69
Kacper Wszeborowski – 5,69
Martyna Maciejewska – 5,58
Aleksandra Krajewska – 5,06
Eliza Malinowska – 5,00
Jakub Marchel – 4,94
Piotr Dąbkowski – 4,88
Paulina Parzych – 4,88
Jakub Rafałowski – 4,88
Aleksandra Choma – 4,75

III C
Gabriela Brzezińska – 5,63
Aleksandra Przestrzelska – 5,31
Alicja Jabłońska – 5,00
Maja Krypa – 4,88
Agata Juszkiewicz – 4,75

III D
Urszula Bronakowska – 4,88
Aleksandra Śleszyńska – 4,81
Aleksandra Jakubowska – 4,75

 

Zobacz też:

Prymusi w roku szkolnym 2016/2017

Prymusi w roku szkolnym 2015/2016

Prymusi w roku szkolnym 2014/2015

Prymusi w roku szkolnym 2013/2014

Prymusi w roku szkolnym 2012/2013

Prymusi w roku szkolnym 2011/2012

Prymusi w roku szkolnym 2010/2011

Prymusi w roku szkolnym 2009/2010

Prymusi w roku szkolnym 2008/2009

Prymusi w roku szkolnym 2007/2008

Prymusi w roku szkolnym 2006/2007

Prymusi w roku szkolnym 2005/2006

Prymusi w roku szkolnym 2004/2005

Prymusi w roku szkolnym 2003/2004

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl