WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Dokumenty
Rodzice
Rada rodziców
Wychowawcy
Pedagog
Biblioteka
Wywiadówki
Ubezpieczenie
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Dziennik  Dziennik
Plan lekcji
Dzwonki
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty edukacyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Doradztwo zawodowe
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Akt zawierzenia
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii
Młodzieżowy telefon zaufania
English version English version

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ełku
w pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017

Najlepsi z najlepszych (Imię, nazwisko, średnia):

KLASY III
Julia Jurkowska – 5,31

KLASY II
Adam Giżyński – 5,64

KLASY I
Kornelia Kiełczewska – 5,92
Wiktoria Serwatka – 5,92


Klasy I

I B
Helena Czajka – 5,33
Martyna Grzesiuk – 5,23
Liliana Jermak – 5,08
Wiktoria Grabarczyk – 4,92
Piotr Arski – 4,85
Adam Randzio – 4,8

I C
Kornelia Kiełczewska – 5,92
Wiktoria Serwatka – 5,92
Bartosz Babiński – 5,31
Gabriela Górska – 5,31
Artur Lewandowski – 5,31
Magdalena Kruszewska – 5,23
Paweł Pawlik – 5,23
Julia Wiśniewska – 5,23

I D
Kinga Czyżewska – 5,15
Aleksandra Mickiewicz – 4,77
Adelina Dziemidow – 4,75

I E
Katarzyna Różańska – 5,46
Klaudia Górska – 5,31
Wiktoria Turżonek – 5,23
Maciej Kwiatkowski – 4,92

Klasy II

II A
Jan Józef Borowy – 5,14
Zuzanna Popowska – 5,00

II B
Adam Giżyński – 5,64
Kacper Wszeborowski – 5,50
Martyna Maciejewska – 5,21
Aleksandra Krajewska – 5,07

II C
Gabriela Brzezińska – 5,57
Alicja Jabłońska – 4,93
Maja Krypa – 4,93

Klasy III

III A
Oskar Makuch – 5,20
Zuzanna Chrzanowska – 5,06
Kacper Filip Kulesza – 5,00

III B
Oliwia Kruszewska – 5,19
Anna Sołtys – 5,06
Aleksandra Wiśniewska – 5,06
Agnieszka Różańska – 4,94
Julia Kiersztyn – 4,88
Julia Staszek – 4,80

III C
Wiktoria Bugieda – 5,25
Piotr Nowakowski – 5,19
Grzegorz Mickiewicz – 5,14
Natalia Babińska – 5,00
Karol Maksimowski – 4,94

III D
Julia Sara Jurkowska – 5,31
Karolina Halina Graczyk – 5,25
Artur Dracewicz – 4,75

III E
Ewelina Chrzanowska – 5,12
Julia Szumska – 5,06
Monika Pawłowska – 5,00

 

Zobacz też:

Prymusi w roku szkolnym 2015/2016

Prymusi w roku szkolnym 2014/2015

Prymusi w roku szkolnym 2013/2014

Prymusi w roku szkolnym 2012/2013

Prymusi w roku szkolnym 2011/2012

Prymusi w roku szkolnym 2010/2011

Prymusi w roku szkolnym 2009/2010

Prymusi w roku szkolnym 2008/2009

Prymusi w roku szkolnym 2007/2008

Prymusi w roku szkolnym 2006/2007

Prymusi w roku szkolnym 2005/2006

Prymusi w roku szkolnym 2004/2005

Prymusi w roku szkolnym 2003/2004

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl