WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku

Rok szkolny 2003/2004

Najlepsi z najlepszych

Katarzyna Orłowska Ia - 5,83
Agata Skowrońska IIIc - 5,79
Emilia Witkowska IIf - 5,69

Klasy I

Katarzyna Orłowska - 5,83
Rafał Boroda - 5,67
Radosław Godzieba - 5,55

I A
Katarzyna Orłowska - 5,83
Małgorzata Żmijewska - 4,75

I B
Małgorzata Świrydowicz - 5,33
Szymon Prostko - 5,33
Piotr Jaśkowski - 5,25
Joanna Koniecko - 5,16
Justyna Lewandowska - 4,91
Ernest Karwowski - 4,83
Adam Wilczyński - 4,83
Ola Zawadzka - 4,75

I C
Magda Wachulewicz - 5,33
Nina Przybyłowska - 5,25
Maciej Jakimyszyn - 5,16

I D
Anna Mieczkowska - 5,41
Bogumiła Szypulska - 4,91
Milena Gromada - 4,83
Kamil Sawicki - 4,83
Grzegorz Borawski - 4,75
Emilia Lewicka - 4,75
Paulina Paszkowska - 4,75
Łukasz Suski - 4,75

I E
Rafał Boroda - 5,67
Radosław Godzieba - 5,55
Urszula Napora - 5,08
Paulina Polakowska - 4,92
Marta Karpowicz - 4,83
Rafał Przestrzelski - 4,83

I F
Magda Dobrydnio - 5,25
Anna Dzierżyńska - 5,00
Magda Karwowska - 5,16
Ewelina Wojciechowska - 5,16
Mateusz Rybaczek - 5,00
Paweł Węgrzyn - 5,08
Agnieszka Węgrzyn - 4,75
Tomasz Sadziński - 4,75

I G
Julita Sęk - 5,41
Katarzyna Malinowska - 5,30
Emilia Marcinkiewicz - 5,25
Agata Iwińska - 5,16
Marcin Chodnicki - 5,00
Jakub Miłek - 5,00
Cezary Drylenko - 4,91

Klasy II

Emilia Witkowska - 5,69
Marysia Bogdzio - 5,61
Magda Krypa - 5,61
Joanna Gulan - 5,53

II A
Ewa Kubeł - 5,31
Krzysztof Pisowacki - 5,31
Adam Kubeł - 4,92
Tomasz Ołyński - 4,92
Anna Sienkiewicz - 5,15
Alicja Cieślukowska - 4,77

II B
Katarzyna Wiśniewska - 5,08
Ilona Wąziewska - 5,00
Żaneta Banachowska - 5,00
Marta Żukowska - 5,00
Dorota Zaniewska - 4,92
Ewelina Surdykowska - 4,83

II C
Magda Lenkiewicz - 4,92
Agnieszka Charmuszko - 4,85

II D
Natalia Smalec - 5,38
Ula Buźniak - 5,31
Ola Jurewicz - 5,23
Katarzyna Wanielewska - 5,08
Karol Koniuszewski - 4,85
Ewa Rosołowska - 4,77
Katarzyna Szmyglewska - 4,77

II E
Brygida Borkowska - 5,50
Paweł Konowalski - 5,46
Ewelina Eksterowicz - 5,31
Natalia Górska - 5,15
Dorota Kamińska - 4,85

II F
Emilia Witkowska - 5,69
Marysia Bogdzio - 5,61
Magda Krypa - 5,61
Joanna Gulan - 5,53
Paulina Kuchta - 5,23
Tomasz Jakimyszyn - 5,07
Krzysztof Chmielewski - 4,92
Judyta Kończyk - 4,92
Wioleta Niewiadomska - 4,92
Monika Marcinkiewicz - 4,76

II G
Łukasz Chmielewski - 5,00
Kamil Bućko - 4,92
Anna Jankowska - 4,92
Joanna Jachimowicz - 4,77

II H
Anna Grabowska - 5,46
Oliwia Maksimowicz - 5,46
Izabela Sierzputowska - 5,46
Anna Cieśla - 5,38
Anna Pieniążek - 5,31
Katarzyna Zielińska - 5,30
Justyna Kondratowicz - 5,23
Katarzyna Kowalewska - 5,23
Marlena Orzeł - 5,23
Igor Mocarski - 4,77

Klasy III

Agata Skowrońska - 5,79
Małgorzata Ropelewska - 5,64
Katarzyna Błażejewska - 5,62

III A
Katarzyna Błażejewska - 5,62
Wojciech Bałazy - 5,50
Piotr Kalinowski - 5,50
Iza Kucewicz - 5,35
Michał Oleksiuk - 5,00
Paulina Wielgat - 5,00
Olga Ladzińska - 4,92
Katarzyna Kucharczyk - 4,85
Ewelina Polkowska - 4,85
Mariusz Bondziul - 4,86

III B
Justyna Sikorska - 5,54
Marcin Malinowski - 5,36
Agata Zyskowska - 5,21
Martyna Kuligowska - 5,07
Marcin Łapiński - 5,07
Agata Kalinowska - 4,93
Piotr Karpowicz - 4,93
Michał Gadejkis - 4,93
Karol Malinowski - 4,86
Marta Pakuła - 4,79

III C
Agata Skowrońska - 5,79
Kamila Kamińska - 5,57
Małgorzata Ropelewska - 5,64
Marlena Polakowska - 5,14
Emil Rybaczek - 5,07
Jakub Przybył - 5,00
Michał Rutkowski - 5,00
Barbara Kosiorek - 4,93

III D
Ela Cwalińska - 4,93
Danuta Zamojska - 4,93
Ewelina Laskowska - 4,93
Roksana Laszkowska - 5,21
Dagmara Drozd - 5,36
Joanna Tyszka - 5,36

III E
Emilia Paulukanis - 5,00
Marta Przekopska - 5,00

III F
Katarzyna Sulewska - 5,14
Monika Salwocka - 4,92
Monika Chilińska - 4,78
Milena Makal - 4,78

III G
Marta Iwaszko - 5,28
Kamila Stepnowska - 5,21
Tomasz Sitko - 4,92
Beata Wałukanis - 4,92
Anna Stefanowska - 4,78
Paulina Roszkowska - 4,78

III H
Aleksandra Szorc - 5,28
Ewelina Kulbacka - 5,14
Tomasz Sawicki - 5,14
Wojciech Nowakowski - 5,00
Marta Bućko - 4,93
Piotr Napora - 4,93
Magda Fabian - 4,86
Aneta Kozłowska - 4,84

Powrót

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl