WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Rok szkolny 2005/2006


Najlepsi z najlepszych

Katarzyna Orłowska IIIA - 5,92

Rafał Boroda IIIE - 5,85

Justyna Dołęga IIE - 5,66

Paulina Pawłowska IIE - 5,66

 

 

Klasy I

I A
Adrian Tkacz 5,00
Paweł Wlizło 4,83
Żaneta Wyszko 4,83

I B
Karolina Bloch 5,00
Kamil Krupa 4,75

I C
Monika Wocial 5,25
Agata Prostko 5,17
Łukasz Kubrak 5,00
Michał Dąbrowski 5,00

I D
Renata Raulin 5,50
Karolina Kowalska 4,92
Karolina Pliszczak 4,92
Justyna Zielińska 4,92
Szymon Witkowski 4,83
Marzena Dziekońska 4,75

I E
Beata Bujnowska 5,42
Joanna Szamotuło 5,33
Krzysztof Gulan 5,25
Katarzyna Świderska 5,00
Aleksandra Świątek 4,92
Magda Sztachelska 4,75
Małgorzata Sawicka 4,91

Klasy II

II A
Martyna Bronakowska 5,58
Urszula Grzybowska 5,17
Łukasz Wojciechowski 4,92

II B
Anna Łupińska 4,92
Łaura Dołęgowska 4,83
Mateusz Gramza 4,75

II C
Agata Ziajko 5,42
Marcin Zapert 5,08
Marcin Popowski 4,83

II D
Anna Hlebowicz 5,50
Justyna Rydzewska 5,25
Anna Trochim 5,08
Monika Halec 4,83
Aleksandra Cebelińska 4,75
Anna Chrostowska 4,75

II E
Justyna Dołęga 5,66
Paulina Pawłowska 5,66
Paulina Brzuchalska 5,08
Magdalena Wasilczyk 4,91

II F
Kamil Babiński 4,83
Jacek Finfando 4,83
Joanna Krawcewicz 4,83

II G
Małgorzata Chmielewska 5,17
Marta Dąbrowska 4,75

Klasy III

III A
Katarzyna Orłowska 5,92
Beata Majder 4,57

III B
Joanna Koniecko 5,50
Małgorzata Świrydowicz 5,21
Szymon Prostko 5,14
Piotr Jaśkowski 5,07
Justyna Lewandowska 5,00

III C
Nina Przybyłowska 5,42
Maciej Jakimyszyn 5,35
Magdalena Wachulewicz 5,28
Jacek Dziurdzikowski 4,92
Karol Dąbrowski 4,85
Kamil Gronek 4,78

III D
Anna Mieczkowska 5,42
Bogumiła Szypulska 5,14
Kamil Sawicki 5,07
Łukasz Suski 5,07
Grzegorz Borawski 5,00
Milena Gromada 5,00
Kajetan Korzeniowski 4,85

III E
Rafał Boroda 5,85
Radosław Godzieba 5,61
Ula Napora 5,21
Paulina Polakowska 4,92
Rafał Przestrzelski 5,07
Maciej Sulima 4,78
Magda Mroczkowska 4,78

III F
Magdalena Dobrydnio 5,50
Mateusz Rybaczek 5,40
Anna Dzierżyńska 5,40
Aleksandra Lulewicz 5,20
Magdalena Karwowska 5,20
Paweł Węgrzyn 5,20
Ewelina Wojciechowska 5,20
Agnieszka Węgrzyn 5,10
Tomasz Sadziński 5,10
Magdalena Gadomer 4,78

III G
Cezary Drylenko 5,00
Katarzyna Malinowska 5,00
Emilia Marcinkiewicz 5,00
Julita Sęk 4,85
Agata Iwińska 4,85
Sebastian Matelski 4,85
Michał Sokołowski 4,78
Jakub Miłek 4,78
Paweł Dudko 4,78

Powrót

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl