WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Rok szkolny 2006/2007


Najlepsi z najlepszych

KLASY III - Paulina Pawłowska - 5,92

KLASY II - Karolina Kowalska - 5,25

KLASY I - Katarzyna Kuchta - 5,62

 

 

Klasy I

I A
Katarzyna Kuchta -5,62
Magdalena Jachimowicz - 5,23
Joanna Żelachowska - 5,15

I B
Martyna Kowalska - 5,23
Iga Maksimowicz - 5,23
Martyna Krauze - 5,00

I C
Adam Danowski - 5,15
Małgorzata Korzeniowska - 5,00
Emilia Kułakowska - 4,76

I D
Jakub Jankowski - 5,17
Maciej Haraburda - 4,85

I E
Piotr Barciński - 5,38
Oliwer Chwedczuk - 5,23
Magdalena Pieczyńska - 5,23
Mateusz Kowalewski - 5,16
Nikodem Roszkowski - 4,76

Klasy II

II A
Adrian Tkacz - 4,75
Paweł Wlizło - 4,75

II B
Karolina Bloch - 5,00

II C
Łukasz Kubrak - 5,17
Agata Prostko - 5,00
Michał Dąbrowski - 5,00
Ewelina Borkowska - 4,83
Damian Kobeszko - 4,75

II D
Karolina Kowalska - 5,25
Renta Raulin - 5,08
Justyna Zielinska - 5,08
Dawid Kalinowski - 4,92
Szymon Witkowski - 4,92
Justyna Grabowska - 4,83
Karolina Pliszczak - 4,7

II E
Monika Wocial - 5,17
Beata Bujnowska - 5,08
Joanna Szamotuło - 5,08
Katarzyna Świderska - 5,00
Joanna Wysocka - 4,92
Martyna Jankowska - 4,83

Klasy III

III A
Martyna Bronakowska - 5,86
Urszula Grzybowska - 5,57
Łukasz Wojciechowski - 5,14
Mateusz Modzelewski - 4,93
Magdalena Gudawajtys - 4,86
Łukasz Dąbrowski - 4,46

III B
Anna Łupińska - 5,21
Łaura Dołęgowska - 5,07
Karolina Dołęga - 4,93
Nikolina Gilejsza - 4,86
Justyna Perzanowska - 4,8

III C
Agata Ziajko - 5,64
Marcin Zapert - 5,50
Piotr Romanowicz - 5,07
Joanna Łapińska - 4,83
Anna Wawrzonkiewicz - 4,93
Ewelina Łapinska - 4,86
Marcin Popowski - 4,8
Piotr Zajączkowski - 4,78

III D
Anna Hlebowicz - 5,50
Justyna Rydzewska - 5,23
Anna Trochim - 5,14
Monika Halec - 5,07
Urszula Jaczewska - 5,00
Aleksandra Cebelińska - 4,93
Joanna Świderska - 4,93
Anna Chrostowska 4,85
Natalia Hlebowicz - 4,86
Aleksandra Malinowska - 4,86
Anna Remiszewska - 4,79

III E
Justyna Dołęga - 5,78
Magdalena Wasilczyk - 5,14
Paulina Brzuchalska - 5,07
Patrycja Popowska - 5,00

III F
Paulina Markiewicz - 5,29
Jacek Finfando - 5,29
Joanna Krawcewicz - 5,07
Kamil Babiński - 5,07
Wojciech Łaguna - 5,00
Joanna Lenkiewicz - 4,79

III G
Małgorzata Chmielewska - 5,5
Marta Dąbrowska - 5,14
Natalia Święcinska - 4,79

Powrót

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl