WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Dziecko w sieci
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Rok szkolny 2007/2008


Najlepsi z najlepszych

KLASY III - Joanna Szamotuło - 5,71

KLASY II - Piotr Barciński - 5,43

KLASY I - Julita Zapilaj - 5,69

 

 

Klasy I

I A
Kamil Urbański - 5,57
Hubert Marciszewski - 5,50
Maciej Majewski - 5,14
Mateusz Sadziński - 5,07
Joanna Pieniążek - 4,86
Gabriela Kawałko - 4,79
Amanda Mincewicz - 4,79

I C
Adriana Masłowska - 4,86

I D
Dawid Kisielewski - 5,14

I E
Anna Sulima - 5,14
Maciej Sieńkowski - 5,00
Ewa Wołyniec - 4,93
Bartłomiej Nowakowski - 4,86
Damian Eksterowicz - 4,79

I F
Julita Zapilaj - 5,69
Magdalena Jankowska - 5,14

Klasy II

II A
Katarzyna Kuchta - 5,36
Joanna Żelachowska - 5,14
Magdalena Jachimowicz - 5,00
Bartłomiej Konowalski - 4,86
Mateusz Sawicki - 4,79

II D
Jakub Jankowski - 5,31
Maciej Haraburda - 4,79

II E
Piotr Barciński - 5,43
Oliwer Chwedczuk - 5,30
Mateusz Kowalewski - 5,28
Magdalena Maria Pieczyńska - 5,28
Damian Sierocki - 4,90

Klasy III

III A
Adrian Tkacz - 5,36
Paweł Wlizło - 5,00
Renata Kruszniewska - 4,80
Rafał Kucharski - 4,80
Natalia Pamela Lewczuk - 4,80

III B
Karolina Bloch - 5,00
Kamil Krupa - 4,86
Mateusz Apacki - 4,80

III C
Łukasz Kubrak - 5,40
Agata Prostko - 5,33
Damian Kobeszko - 5,20
Ewelina Borkowska - 5,13
Michał Dąbrowski - 5,07
Sebastian Dulaba - 4,87
Mateusz Golubiewski - 4,87

III D
Renata Raulin - 5,43
Dawid Kalinowski - 5,36
Karolina Kowalska - 5,33
Karolina Pliszczak - 4,86
Szymon Witkowski - 5,20
Justyna Grabowska - 5,13
Justyna Zielińska - 5,00
Arkadiusz Chmielecki - 4,93
Marzena Dziekońska - 4,87
Julia Rafałowska - 4,87
Mateusz Sommer - 4,80

III E
Joanna Szamotuło - 5,71
Katarzyna Świderska - 5,46
Monika Wocial - 5,46
Beata Bujnowska - 5,42
Krzysztof Gulan - 5,26
Martyna Jankowska - 5,13
Joanna Wysocka - 5,13
Aleksandra Świątek - 5,06
Piotr Rakowski - 4,80
Olga Dubinin - 4,80


Powrót

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl