WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Rok szkolny 2008/2009


Najlepsi z najlepszych

KLASY III - Magdalena Maria Pieczyńska - 5,67

KLASY II - Julita Zapilaj - 5,54

KLASY I - Konrad Bobryk - 5,85

 

 

Klasy I

I A
Urszula Lewoc - 5,64
Paulina Romankiewicz - 5,57
Jakub Wojciech Jakimiszyn - 5,50
Dawid Cieśluk - 4,79
Karolina Prostko - 4,79

I B
Izabela Wenda - 4,85
Kinga Wołkowycka - 4,85
Karolina Turowska - 4,77
Karolina Cwalina - 4,77

I C
Daria Faliszewska - 5,29
Anita Finfando - 5,14
Justyna Sapierzyńska - 4,79

I D
Dominika Łaszcz - 5,21
Aleksandra Małachwiej - 5,21
Mateusz Wojciechowski - 5,00

I E
Konrad Bobryk - 5,85
Kinga Mieloch - 4,92
Damian Buźniak - 4,85
Wioletta Chwastek - 4,78
Kacper Kowalczyk - 4,78
Martyna Wasilewska - 4,78

Klasy II

II A
Kamil Urbański - 5,50
Hubert Marciszewski - 5,23
Maciej Majewski - 5,00
Joanna Pieniążek - 4,93
Amanda Mincewicz - 4,86
Mateusz Sadziński - 4,86

II B
Paweł Sulżycki - 4,86

II D
Dawid Kisielewski - 5,14

II E
Ewa Wołyniec - 5,36
Anna Sulima - 5,14
Maciej Sieńkowski - 5,00

II F
Julita Zapilaj - 5,54
Magdalena Jankowska - 5,00

Klasy III

III A
Katarzyna Kuchta - 5,40
Joanna Żelachowska - 5,40
Magdalena Jachimowicz - 5,13
Paulina Jankowska - 5,00
Bartłomiej Konowalski - 4,87
Krzysztof Dożynko - 4,80
Judyta Kudrawiec - 4,80

III B
Martyna Kowalska - 5,33
Iga Maksimowicz - 5,26
Angelika Pietrewicz - 4,86
Magdalena Kiluk - 4,80
Przemysław Wołyniec - 4,80

III C
Małgorzata Korzeniowska - 5,07
Adam Danowski - 4,86
Łukasz Danowski - 4,80

III D
Jakub Jankowski - 5,40
Maciej Haraburda - 5,13
Karol Orłowski - 4,93
Krzysztof Zawadzki - 4,93

III E
Magdalena Maria Pieczyńska - 5,67
Piotr Barciński - 5,47
Oliwer Chwedczuk - 5,27
Mateusz Kowalewski - 5,20
Aleksandra Dzierżyńska - 5,07
Paulina Rydzewska - 4,87
Damian Sierocki - 4,87
Anna Stec - 4,80
Michał Kuczyński - 4,80
Maciej Kunicki - 4,80
Mateusz Cezary Wiszniewski - 4,80

Powrót

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl