WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Bykom STOP
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Rok szkolny 2010/2011

Najlepsi z najlepszych (Imię, nazwisko, średnia):

KLASY III
Paulina Romankiewicz - 5,67

KLASY II
Aleksandra Zrajkowska – 5,93

KLASY I
Anna Domitrz – 6,00


Klasy I

I A
Jakub Szuliński – 4,86

I B
Anna Szulińska – 4,93
Tomasz Bilewicz – 4,79


I C
Izabela Oberman – 5,14
Adrianna Żelazny – 5,14

I D
Anna Domitrz – 6,00
Ola Złotocha – 5,29
Rafał Pawełek – 5,14
Natalia Sulewska – 5,14
Dominika Paszkowska – 5,14
Wojciech Metelski – 5,14
Jakub Romankiewicz -5,00
Greta Lenkiewicz – 4,93
Adriana Hryniewicka -4,86
Anna Malinowska -4,79
Karolina Dmitruk -4,79

Klasy II

II A
Katarzyna Gulan – 5,28
Magdalena Bronakowska – 5,21
Emilka Błaszczyk - 4,85
Andrzej Stanisław Kamiński – 4,78

II B
Patryk Butyński – 5,07
Natalia Niedzielewska – 4,85

II C
Dawid Tekień – 5,36
Wiktoria Malińska – 5,14
Anna Ignatowicz – 5,00
Anita Chwastek - 4,93
Natalia Miłek – 4,86

II D
Aleksandra Zrajkowska – 5,93

II E
Monika Wrona- 5,57
Martyna Grajewska – 5,00
Aneta Kulesza -4,92
Justyna Maciorowska – 4,78

Klasy III

III A
Paulina Romankiewicz – 5,67
Ula Lewoc – 5,53
Jakub Wojciech Jakimyszyn – 5,20
Szymon Dardziński – 5,14
Marek Mucha -4,93
Katarzyna Juszkiewicz -4,80
Piotr Gasiewski – 4,8-
Karolina Prostko – 4,80
Adam Szajko – 4,80

III B
Kinga Wołkowycka – 5,07
Karolina Cwalina – 5,00

III C
Michał Marek Gryczko – 5,07
Daria Faliszewska – 5,00
Justyna Sapierzyńska – 5,00
Anita Finfando – 4,93
Natalia Chojnowska – 4,87

III D
Aleksandra Małachwiej – 5,36
Dominika Łaszcz – 5,33
Mateusz Wojciechowski – 5,33
Tomasz Karwowski – 5,13
Agata Wielgat – 5,07
Wioletta Prosowska – 5,00
Damian Fudala -4,93
Maria Dąbkowska – 4,80
Karolina Plutka – 4,80            

III E
Konrad Bobryk – 5,66
Kacper Kowalczyk – 5,14
Kinga Mieloch – 5,06
Marcin Skowroński 4,93
Joanna Bagińska – 4,93
Klaudia Pyczkowska -4,86
Maria Zajączkowska -4,86
Damian Buźniak – 4,86

 

Zobacz też:

Prymusi w roku szkolnym 2009/2010

Prymusi w roku szkolnym 2008/2009

Prymusi w roku szkolnym 2007/2008

Prymusi w roku szkolnym 2006/2007

Prymusi w roku szkolnym 2005/2006

Prymusi w roku szkolnym 2004/2005

Prymusi w roku szkolnym 2003/2004

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl