WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ełku
w roku szkolnym 2011/2012

Najlepsi z najlepszych (Imię, nazwisko, średnia):

KLASY III
Aleksandra Zrajkowska - 5,94

KLASY II
Anna Domitrz – 6,00

KLASY I
Anna Szmurło – 5,64


Klasy I

I A
Jakub Łaszcz – 5,29
Albert Kulesza – 4,64

I B
Magdalena Żukowska – 5,07
Anita Siedlecka – 5,00
Aleksandra Karwacka – 4,93
Paulina Banaszek – 4,86

I D
Katarzyna Sulżycka – 5,21
Kacper Zdrojkowski – 5,14
Aleksandra Zawadzka – 4,79

I E
Anna Szmurło – 5,64
Katarzyna Kamińska – 5,35
Julia Kruszewska – 5,28
Agnieszka Kuczyńska – 5,21
Ola Weronika Barcińska – 5,00
Agnieszka Kowalko – 4,85

Klasy II

II A
Jakub Szuliński – 5,14

II C
Izabela Oberman – 5,14
Adrianna Żelazny – 5,07
Izabela Mirkowicz – 4,79

II D
Anna Domitrz
6,00
Wojciech Metelski
5,07
Rafał Pawełek
5,07
Dominika Paszkowska
4,93
Jakub Romankiewicz
4,93
Greta Joanna Lenkiewicz
4,86
Karolina Dmitruk
4,79

Klasy III

III A
Magdalena Bronakowska – 5,38
Katarzyna Gulan – 5,27
Emilka Błaszczyk – 5,22
Justyna Cebelińska – 5,05
Andrzej Kamiński – 4,83
Marlena Ratkiewicz – 4,77

III B
Natalia Niedzielewska – 5,17
Patryk Butyński –4,89
Monika Chojnowska – 4,83
Anna Wasilewska – 4,83

III C
Dawid Tekień – 5,44
Wiktoria Malińska – 5,39
Anna Ignatowicz – 5,39
Ewelina Sulżycka – 5,28
Anita Chwastek – 5,22
Olga Suska – 5,17
Jakub Cimochowski – 5,11
Natalia Miłek – 5,06
Mateusz Lewoc – 5,06
Sandra Tekień – 5,00

III D
Aleksandra Zrajkowska – 5,94
Izabela Kunda – 5,00
Wiktoria Topolska – 5,00
Martyna Kobeszko –4,89
Karolina Stepnowska – 4,89
Paulina Godlewska –4,78
Paweł Wierciszewski –4,78

III E
Monika Wrona – 5,44
Monika Kruk – 5,19
Justyna Maciorowska – 5,19
Katarzyna Wasilewska – 5,13
Martyna Grajewska – 5,00
Aneta Kulesza – 5,00
Patrycja Gulan – 4,81

 

Zobacz też:

Prymusi w roku szkolnym 2010/2011

Prymusi w roku szkolnym 2009/2010

Prymusi w roku szkolnym 2008/2009

Prymusi w roku szkolnym 2007/2008

Prymusi w roku szkolnym 2006/2007

Prymusi w roku szkolnym 2005/2006

Prymusi w roku szkolnym 2004/2005

Prymusi w roku szkolnym 2003/2004

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl