WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ełku
w roku szkolnym 2012/2013

Najlepsi z najlepszych (Imię, nazwisko, średnia):

KLASY III
Anna Domitrz – 6,00

KLASY II
Anna Szmurło – 5,79

KLASY I
Kamila Siemienkiewicz – 5,85


Klasy I

I A
Aleksandra Buźniak – 5,54
Julia Bronakowska– 5,46
Natalia Sawicka – 5,00
Izabela Hurcewicz – 5,00

I B
Paweł Krzysztof Randzio – 5,54

I C
Daniel Raulin – 4,92
Marta Prosowska – 4,85

I D
Patrycja Sołtys – 5,15
Emilia Rowerk – 5,08

I E
Paulina Kuczkowska – 5,46
Paulina Gąsiewska – 5,15
Daniel Ciborowski – 4,85

I F
Kamila Siemienkiewicz – 5,85
Aleksandra Żukowska – 5,62
Sebastian Wybranowski – 5,31
Bartłomiej Chilmon – 5,08
Delfina Pacholska – 5,08
Joanna Juszkiewicz – 4,92
Jakub Sewastianow – 4,77

Klasy II

II A
Jakub Łaszcz – 5,36
Albert Kulesza – 5,07

II B
Paulina Banaszek – 4,86

II C
Sylwia Jarocka – 4,79

II D
Kacper Zdrojkowski – 5,29
Katarzyna Sulżycka – 5,21
Aleksandra Zawadzka – 5,00
Jakub Lewandowski – 4,79

II E
Anna Szmurło – 5,79
Katarzyna Kamińska – 5,50
Agnieszka Kuczyńska – 5,31
Julia Kruszewska – 5,29
Agnieszka Kowalko – 4,93

Klasy III

III A
Jakub Szuliński – 5,11
Klaudia Wierciszewska – 4,89
Marcin Szarejko – 4,83

III B
Tomasz Bilewicz – 5,22
Sandra Chmielewska – 5,11
Anna Szulińska – 5,06
Karolina Dziczek – 4,78

III C
Izabela Oberman – 5,44
Adriana Żelazny – 5,11
Izabela Mirkowicz – 5,06
Kacper Kalinowski – 4,94
Magdalena Szymbor – 4,83
Martyna Gwarda – 4,83

III D
Anna Domitrz – 6,00
Dominika Paszkowska – 5,28
Greta Lenkiewicz – 5,22
Jakub Romankiewicz – 5,22
Rafał Pawełek – 5,17
Karolina Dmitruk – 5,11
Adrianna Hryniewicka – 5,11
Wojciech Metelski – 5,11
Natalia Sulewska – 5,11
Ola Złotocha – 5,11
Aleksandra Basiewicz – 4,94

 

Zobacz też:

Prymusi w roku szkolnym 2011/2012

Prymusi w roku szkolnym 2010/2011

Prymusi w roku szkolnym 2009/2010

Prymusi w roku szkolnym 2008/2009

Prymusi w roku szkolnym 2007/2008

Prymusi w roku szkolnym 2006/2007

Prymusi w roku szkolnym 2005/2006

Prymusi w roku szkolnym 2004/2005

Prymusi w roku szkolnym 2003/2004

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl