WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ełku
w roku szkolnym 2013/2014

Najlepsi z najlepszych (Imię, nazwisko, średnia):

KLASY III
Anna Szmurło – 5,83

KLASY II
Paweł Randzio – 5,71

KLASY I
Łukasz Kondracki – 5,77


Klasy I

I A
Kacper Iwanowicz – 5,00
Ewa Rydzewska – 4,93
Julia Jagodyńska – 4,85
Patryk Serwatka – 4,85

I B
Adam Świrydowicz – 5,00
Katarzyna Kamińska – 4,92
Michał Wojciechowski – 4,92
Diana Dołgoszej – 4,85
Angelika Wierciszewska – 4,77

I C
Piotr Siemienkiewicz – 5,38
Julia Wysocka – 4,92

I D
Łukasz Kondracki – 5,77

I E
Mateusz Dąbkowski – 4,77
Aleksandra Ziemkiewicz – 4,77

Klasy II

II A
Aleksandra Buźniak – 5,64
Julia Bronakowska – 5,43
Izabela Hurcewicz – 5,36
Natalia Sawicka – 4,79
Adam Wróblewski – 4,79

II B
Paweł Krzysztof Randzio – 5,71

II C
Daniel Raulin – 5,42

II D
Patrycja Sołtys – 5,50
Emilia Rowek - 4,78

II E
Paulina Kuczkowska – 5,57
Paulina Gąsiewska – 5,14

II F
Kamila Siemienkiewicz – 5,64
Sebastian Wybranowski – 5,57
Aleksandra Żukowska – 5,50
Joanna Juszkiewicz – 5,36
Delfina Pacholska – 5,14
Bartłomiej Chilmon – 5,14
Jakub Sewastianow – 4,79

Klasy III

III A
Jakub Łaszcz – 5,27
Albert Kulesza – 4,93

III B
Paulina Banaszak – 5,39
Aleksandra Karwacka – 5,11
Magdalena Żukowska – 5,06
Anita Siedlecka – 4,89

III C
Sylwia Jarocka – 4,94
Wiktoria Gromelska – 4,83
Paulina Saciłowska – 4,78

III D
Kacper Zdrojkowski – 5,39
Katarzyna Sulżycka – 5,33
Aleksandra Zawadzka – 5,28
Paulina Wiszniewska – 4,89
Justyna Lucyna Wasil – 4,83

III E
Anna Szmurło – 5,83
Julia Kruszewska – 5,72
Katarzyna Kamińska – 5,61
Agnieszka Kuczyńska – 5,47
Agnieszka Kowalko – 5,11
Ola Weronkia Barcińska – 4,89
Kinga Ołdak – 4,78

 

Zobacz też:

Prymusi w roku szkolnym 2012/2013

Prymusi w roku szkolnym 2011/2012

Prymusi w roku szkolnym 2010/2011

Prymusi w roku szkolnym 2009/2010

Prymusi w roku szkolnym 2008/2009

Prymusi w roku szkolnym 2007/2008

Prymusi w roku szkolnym 2006/2007

Prymusi w roku szkolnym 2005/2006

Prymusi w roku szkolnym 2004/2005

Prymusi w roku szkolnym 2003/2004

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl