WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Szkoła z klasą
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Plan lekcji
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Jak wybrać dobre gimnazjum?
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ełku
w roku szkolnym 2014/2015

Najlepsi z najlepszych (Imię, nazwisko, średnia):

KLASY III
Aleksandra Buźniak – 5,94

KLASY II
Łukasz Kondracki – 5,64

KLASY I
Lena Gryżewska – 5,67


Klasy I

I A
Kacper Filip Kulesza – 5,54
Oskar Makuch – 5,31
Zuzanna Barbara Chrzanowska – 4,92
Partycja Grajka – 4,92
Natalia Łepkowska – 4,92
Sara Karolina Ciszewska – 4,77
Dominik Szulc – 4,77

I B
Lena Gryżewska – 5,67
Anna Sołtys – 5,38
Oliwia Kruszewska –5,23
Aleksandra Wiśniewska – 5,08
Lidia Kruszewska – 4,92
Agnieszka Różańska - 4,92
Julia Kiersztyn – 4,77

I C
Karol Maksimowski – 5,50
Natalia Rumińska – 5,15
Piotr Nowakowski – 5,15
Grzegorz Mickiewicz – 5,08
Natalia Babińska – 4,92

I D
Julia Sara Jurkowska – 5,54
Karolina Halina Graczyk – 5,23
Weronika Kretowicz – 5,00
Artur Dracewicz – 4,92

I E
Ewelina Chrzanowska – 5,31
Julia Szumska – 5,08
Monika Pawłowska – 4,92

Klasy II

II A
Julia Jagodyńska – 5,00
Filip Roszkowski – 5,00
Kacper Iwanowicz – 4,86
Ewa Rydzewska – 4,86

II B
Adam Świrydowicz – 5,07
Katarzyna Kamińska – 5,00
Michał Wojciechowski – 4,93
Diana Dołgoszej – 4,79
Angelika Wierciszewska – 4,79

II C
Julia Wysocka – 5,50
Aleksandra Leszczyńska – 5,36
Piotr Siemienkiewicz – 5,36

II D
Łukasz Kondracki – 5,64
Michał Radziewicz – 4,86

II E
Aleksandra Ziemkiewicz – 4,86

Klasy III

III A
Aleksandra Buźniak – 5,94
Izabela Hurcewicz – 5,78
Julia Bronakowska – 5,67
Natalia Sawicka – 5,33
Aleksandra Grzeszczuk – 5,22
Klaudia Wittlieb – 5,17
Adam Wróblewski – 4,94
Weronika Kuczyńska – 4,78

III B
Paweł Krzysztof Randzio – 5,44
Laura Bondarow – 4,94
Kamil Sokołowski – 4,83
Justyna Waszkiewicz – 4,78

III C
Daniel Raulin – 5,41
Natalia Dawidowska – 5,06
Aleksandra Lenkiewicz – 5,06
Jakub Gilejsza – 5,00
Michał Cichosz – 4,78
Błażej Dolot – 4,78
Marta Prosowska – 4,78

III D
Patrycja Sołtys – 5,77
Emilia Rowek – 4,38

III E
Paulina Kuczkowska – 5,72
Paulina Gąsiewska – 5,28
Anna Czalej – 4,83

III F
Aleksandra Żukowska – 5,89
Kamila Siemienkiewicz – 5,83
Joanna Juszkiewicz – 5,56
Sebastian Wybranowski – 5,50
Bartłomiej Chilmon – 5,33
Delfina Pacholska – 5,28
Aleksandra Baranowska – 5,11
Natalia Modzelewska – 5,06
Hiacynta Szulc – 4,94
Jakub Sewastianow – 4,94
Adam Billewicz – 4,83
Katarzyna Dzierżyk – 4,78
Krzysztof Jurkowski – 4,78

 

Zobacz też:

Prymusi w roku szkolnym 2014/2015

Prymusi w roku szkolnym 2013/2014

Prymusi w roku szkolnym 2012/2013

Prymusi w roku szkolnym 2011/2012

Prymusi w roku szkolnym 2010/2011

Prymusi w roku szkolnym 2009/2010

Prymusi w roku szkolnym 2008/2009

Prymusi w roku szkolnym 2007/2008

Prymusi w roku szkolnym 2006/2007

Prymusi w roku szkolnym 2005/2006

Prymusi w roku szkolnym 2004/2005

Prymusi w roku szkolnym 2003/2004

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl