WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej Dziecko w sieci
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Dokumenty
Rodzice
Rada rodziców
Wychowawcy
Pedagog
Biblioteka
Wywiadówki
Ubezpieczenie
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Dziennik  Dziennik
Plan lekcji
Dzwonki
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty edukacyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Doradztwo zawodowe
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Akt zawierzenia
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii
Młodzieżowy telefon zaufania
English version English version

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ełku
w roku szkolnym 2015/2016

Najlepsi z najlepszych (Imię, nazwisko, średnia):

KLASY III
Łukasz Kondracki – 5,50

KLASY II
Oskar Makuch – 5,64

KLASY I
Gabriela Brzezińska – 5,92


Klasy I

I A
Zuzanna Popowska – 5,54
Jan Józef Borowy – 5,31

I B
Adam Giżyński – 5,69
Kacper Wszeborowski – 5,46
Martyna Maciejewska – 5,46
Aleksandra Krajewska – 4,92
Gabriela Przybysz – 4,85
Piotr Dąbkowski – 4,77
Jakub Marchel – 4,77
Paulina Parzych – 4,77

I C
Gabriela Brzezińska –5,92
Łukasz Sokołowski – 5,08
Alicja Jabłońska – 5,00
Maja Krypa – 4,92

I D
Urszula Bronakowska – 5,08

Klasy II

II A
Oskar Makuch – 5,64
Zuzanna Chrzanowska – 5,21
Kacper Filip Kulesza – 5,21
Dominik Szulc – 5,00
Natalia Łepkowska – 4,93
Patryk Moldenhower – 4,79

II B
Lena Gryżewska – 5,46
Anna Sołtys – 5,29
Oliwia Kruszewska – 5,21
Agnieszka Różańska – 5,00
Aleksandra Wiśniewska - 5,00
Julia Kiersztyn - 4,86

II C
Piotr Nowakowski – 5,50
Wiktoria Bugieda – 5,29
Karol Maksimowski – 5,21
Grzegorz Mickiewicz – 5,14

II D
Karolina Halina Graczyk – 5,50
Julia Sara Jurkowska – 5,43
Artur Dracewicz – 5,29
Weronika Kretowicz – 4,93

II E
Ewelina Chrzanowska – 5,43
Julia Szumska – 5,29
Damian Ignatowicz – 5,07
Monika Pawłowska – 4,86
Wiktoria Wiśniewska – 4,79

Klasy III

III A
Kacper Iwanowicz – 5,39
Julia Jagodyńska – 5,33
Ewa Rydzewska – 5,11
Weronika Kulesza – 5,06
Filip Roszkowski – 5,00
Sandra Pomichter – 4,83

III B
Angelika Wierciszewska – 5,28
Michał Wojciechowski – 5,28
Katarzyna Kamińska – 5,22
Adam Świrydowicz – 5,17
Diana Dołgoszej – 5,11
Hanna Piekarska – 4,89

III C
Julia Wysocka – 5,44
Aleksandra Leszczyńska – 5,39
Piotr Siemienkiewicz – 5,33
Julita Ciborowska – 5,00
Maja Popowska – 4,83

III D
Łukasz Kondracki – 5,50
Aleksandra Wesołowska – 5,22
Bartłomiej Kurkowski – 5,17
Natalia Ławska – 4,89
Michał Radziewicz – 4,83
Patrycja Murawska – 4,78
Julia Wasilewska – 4,78

III E
Aleksandra Ziemkiewicz – 5,06
Martyna Hanulak – 4,78
Kinga Kalwejt – 4,78

 

Zobacz też:

Prymusi w roku szkolnym 2014/2015

Prymusi w roku szkolnym 2013/2014

Prymusi w roku szkolnym 2012/2013

Prymusi w roku szkolnym 2011/2012

Prymusi w roku szkolnym 2010/2011

Prymusi w roku szkolnym 2009/2010

Prymusi w roku szkolnym 2008/2009

Prymusi w roku szkolnym 2007/2008

Prymusi w roku szkolnym 2006/2007

Prymusi w roku szkolnym 2005/2006

Prymusi w roku szkolnym 2004/2005

Prymusi w roku szkolnym 2003/2004

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl