WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej Do strony głównej
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
Google
www granatowe gimnazjum
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Dokumenty
Rodzice
Rada rodziców
Wychowawcy
Pedagog
Biblioteka
Wywiadówki
Ubezpieczenie
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Dziennik  Dziennik
Plan lekcji
Dzwonki
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty edukacyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Doradztwo zawodowe
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Akt zawierzenia
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii
Młodzieżowy telefon zaufania
English version English version

Prymusi Gimnazjum nr 3
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ełku
w roku szkolnym 2016/2017

Najlepsi z najlepszych (Imię, nazwisko, średnia):

KLASY III
Wiktoria Bugieda – 5,72

KLASY II
Kacper Wszeborowski – 5,86

KLASY I
Wiktoria Serwatka – 5,92


Klasy I

I A
Wiktoria Sokołowska – 4,92
Weronika Klepacka – 4,77

I B
Helena Czajka – 5,50
Martyna Grzesiuk – 5,38
Liliana Jermak – 5,31
Piotr Arski – 5,15
Wiktoria Grabarczyk – 4,85
Jakub Klepacki – 4,85

I C
Wiktoria Serwatka – 5,92
Kornelia Kiełczewska – 5,85
Bartosz Babiński – 5,38
Gabriela Górska – 5,23
Artur Lewandowski – 5,23
Julia Wiśniewska – 5,15
Paweł Pawlik – 5,08
Magdalena Kruszewska – 4,85

I D
Kinga Czyżewska – 5,31
Aleksandra Mickiewicz – 5,08

I E
Klaudia Górska – 5,46
Katarzyna Różańska – 5,23
Maciej Kwiatkowski – 5,00
Wiktoria Turżonek – 4,92

Klasy II

II A
Jan Józef Borowy – 5,64
Zuzanna Popowska – 5,21

II B
Kacper Wszeborowski – 5,86
Adam Giżyński – 5,71
Jakub Marchel – 5,07
Aleksandra Krajewska – 5,00
Martyna Maciejewska – 5,00

II C
Gabriela Brzezińska – 5,79
Łukasz Sokołowski - 5,08
Maja Krypa – 5,07
Alicja Jabłońska – 4,93
Aleksandra Przestrzelska - 4,93

II D
Urszula Bronakowska – 4,86

Klasy III

III A
Oskar Makuch – 5,67
Zuzanna Chrzanowska – 5,56
Patrycja Czajko – 5,28
Kacper Filip Kulesza – 5,28
Wiktoria Krupińska – 5,22
Natalia Łepkowska – 5,17
Sara Ciszewska – 5,00
Julia Gryczewska – 4,89

III B
Oliwia Kruszewska – 5,61
Anna Sołtys – 5,56
Julia Kiersztyn – 5,22
Aleksandra Wiśniewska – 5,22
Julia Staszek – 5,18
Agnieszka Różańska – 5,17
Aleksandra Rydzewska – 5,06
Lidia Kruszewska – 4,78
Aleksandra Orchowska – 4,78
Kaja Cybulska – 4,78

III C
Wiktoria Bugieda – 5,72
Piotr Nowakowski – 5,61
Grzegorz Mickiewicz – 5,33
Natalia Babińska – 5,22
Karol Maksimowski – 5,17
Maria Zyskowska – 5,06
Daniel Szałaj – 4,94
Daria Kalejta – 4,89
Martyna Strugała – 4,83
Aleksandra Machanowska – 4,78

III D
Julia Sara Jurkowska – 5,67
Karolina Halina Graczyk – 5,61
Artur Dracewicz – 5,06
Joanna Babińska – 4,94
Stanisław Borowy – 4,94

III E
Ewelina Chrzanowska – 5,56
Julia Szumska – 5,56
Monika Pawłowska – 5,33
Wiktoria Wiśniewska – 5,22
Wiktoria Urbanek – 4,94
Dawid Wawrzeniuk – 4,89
Aleksandra Kulesza – 4,89
Gabriela Banel – 4,78
Gabriela Wasilewska – 4,78

 

Zobacz też:

Prymusi w roku szkolnym 2016/2017

Prymusi w roku szkolnym 2015/2016

Prymusi w roku szkolnym 2014/2015

Prymusi w roku szkolnym 2013/2014

Prymusi w roku szkolnym 2012/2013

Prymusi w roku szkolnym 2011/2012

Prymusi w roku szkolnym 2010/2011

Prymusi w roku szkolnym 2009/2010

Prymusi w roku szkolnym 2008/2009

Prymusi w roku szkolnym 2007/2008

Prymusi w roku szkolnym 2006/2007

Prymusi w roku szkolnym 2005/2006

Prymusi w roku szkolnym 2004/2005

Prymusi w roku szkolnym 2003/2004

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl