WSTĄP TU, ABY DOJRZAŁ TWÓJ DUCH, UMYSŁ I CIAŁO. ODEJDŹ, BY DOBRZE SŁUŻYĆ BOGU, OJCZYŹNIE, BLIŹNIEMU.
Godło Polski Do strony głównej Logo Granatowego Gimnazjum Biuletyn Informacji Publicznej
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku
UKS Galeria Księga gości
Szkoła
Strona główna
Wizytówka szkoły
Kontakt
Nasze tradycje
Kadra
Sukcesy
Prymusi
Dokumenty
Rodzice
Rada rodziców
Wychowawcy
Pedagog
Biblioteka
Wywiadówki
Ubezpieczenie
To ważne
Rekrutacja
Wykaz podręczników
Kalendarz szkolny
Dziennik  Dziennik
Plan lekcji
Dzwonki
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty edukacyjne
Harmonogram pracy opiekuńczo - wychowawczej
Doradztwo zawodowe
Patron
Krótki życiorys
Wiadomości w pigułce
Myśli Patrona
Akt zawierzenia
Sport
UKS Granatowa Trójka
Sukcesy sportowe
Inne
Publikacje
Konkursy
Księga gości
Galeria fotografii
Młodzieżowy telefon zaufania
English version English version
Sukcesy uczniów Gimnazjum nr 3
im. Kard Stefana Wyszyńskiego w Ełku
w konkursach pozaszkolnych


Sukcesy rok szkolny 2015/2016

 

Łukasz Kondracki:

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki.
Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki.
Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.

Natalia Ławska:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego.

Patryk Moldenhower:

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.
Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Historii.

Michał Radziewicz:

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Matematyki.

Filip Roszkowski:

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.

Patryk Serwatka:

Finalista Wojewódzkiego Konkursu z Historii.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Sukcesy rok szkolny 2014/2015

 

Julia Bronakowska:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.

Paweł Randzio:

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego.

Paulina Gąsiewska:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.

Paulina Kuczkowska:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Bartłomiej Chilmon:

Laureat Wojewódzkiego Konkursu z Wiedzy o Społeczeństwie.

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego.

Oliwia Kruszewska:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego.

Sebastian Wybranowski:

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Iza Hurcewicz:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Aleksandra Żukowska:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego.

Wiktoria Kulikowska:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego.

Patrycja Sołtys:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.

Anna Czalej:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Geografii.

Patryk Serwatka:

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

ŁUKASZ KONDRACKI - wyróżnienie.
PAWEŁ RANDZIO - wyróżnienie.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Sukcesy rok szkolny 2013/2014

 

Paulina Banaszek:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego.

Karol Igor Kruczyński:

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Aleksandra Zawadzka:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Sebastian Wybranowski:

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Anna Szmurło:

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.

Kamila Siemienkiewicz:

III m w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetów Warmii, Mazur i Suwalszczyzny

Katarzyna Sulżycka:

Wyróżnienie w XII Regionalnym Konkursie Recytatorskim im. Wacława Klejmonta.
Wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetów Warmii, Mazur i Suwalszczyzny.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Sukcesy rok szkolny 2012/2013

 

Anna Domitrz:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego.

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.


Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.


I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Astronomicznym organizowanym przez Planetarium w Olsztynie.


III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ojczyzna Polszczyzna.

Rafał Pawełek :

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Kamila Siemienkiewicz :

I m w regionie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2013.

Jakub Sewastianow :

I m w regionie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2013.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Sukcesy rok szkolny 2011/2012

 

Anna Domitrz:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.


I miejsce w Finale Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego Gimnazjalistów


Szymon Jankowski:

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Finalista Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2012-etap wojewódzki

Wiktoria Malińska :

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Rafał Pawełek :

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Aleksandra Zrajkowska :

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Mateusz Lewoc :

Finalista Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2012-etap wojewódzki

Paweł Wierciszewski :

Finalista Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2012-etap wojewódzki

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Sukcesy rok szkolny 2010/2011

 

Domitrz Anna:

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Finalistka Wojewódzkiego Astronomicznego Konkursu Gimnazjalistów.

II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym.

Lewoc Urszula:

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego.

Wojciechowski Mateusz – Finalista Wojewódzkiego Astronomicznego Konkursu Gimnazjalistów.

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Sukcesy rok szkolny 2009/2010


Kamil Urbański - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Julita Zapilaj - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego oraz Laureat Ogólnopolskiego Konkursu "Obszar Natura 2000 - skarbem regionu"

Dawid Cieśluk - I m w Konkursie Poezji Regionalnej "Cudze chwalicie swego nie znacie"

Szymon Dardziński - nagroda specjalna w Powiatowym Konkursie Teatr Młodego Aktora

Martyna Dziarnowska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Teatr Młodego Aktora

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Sukcesy rok szkolny 2008/2009


Piotr Barciński z kl. III E - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Hubert Marciszewski z kl. II A - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Roksana Mincewicz z kl. II A - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Urszula Lewoc z kl. I A - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Grzegorz Zapert z kl. II E - Wyróznienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny".

Adam Danowski, Adam Zaręba, Paweł Pawluczyk z kl. III C - VI miejsce drużynowo na szczeblu
                                              wojewódzkim w "Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2009".

Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Sukcesy rok szkolny 2007/2008


Hubert Marciszewski z kl. I a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Amanda Mincewicz z kl. I a - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Krzysztof Gulan z kl. III e - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego.

Krzysztof Gulan z kl. III e - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Dawid Kalinowski z kl. III d - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Kamil Urbański z kl. I a - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

Monika Wocial i Beata Bujnowska z kl. III e zajęły III miejsce w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny pt. "Cudze chwalicie swego nie znacie...", tym samym zakwalifikowały się do konkursu regionalnego.

W VI Regionalnym Konkursie Recytatorskim Poetów Pogranicza Warmii, Mazur i Suwalszczyzny Monika Wocial zajęła I miejsce a Beata Bujnowska otrzymała wyróżnienie.


Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom!

Sukcesy rok szkolny 2006/2007


Martyna Bronakowska - Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego,
Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego


Paulina Pawłowska - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Joanna Łapińska - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Łukasz Wojciechowski - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Justyna Dołęga - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Krzysztof Gulan - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Kolejny raz wygraliśmy Ełcką Spartakiadę Szkół Gimnazjalnych

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI i awans do Mistrzostw Regionu III w Piłce Siatkowej Dziewcząt

I miejsce w kategorii dziewcząt w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Ełku i awans do Mistrzostw Rejonu VI

I miejsce w kategorii chłopców Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Ełku i awans do Mistrzostw Rejonu VI

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego
w Ełku >>Footgimball 2007<<

VIII miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Halowej Chłopców Rocznik 1992 >>Warszawa 2006<<


Sukcesy rok szkolny 2005/2006


Katarzyna Orłowska - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Rafał Boroda - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Nina Przybyłowska - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Martyna Bronakowska- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Szymon Prostko - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Nina Przybyłowska - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Tomasz Łukaszuk - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny towarzyszący I Zlotowi Gimnazjów im. Kardynała  Stefana Wyszyńskiego -
I miejsce i wyróżnienie,

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Tęcza - wyróżnienie,

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR - wyróżnienie,

I miejsce indywidualnie w Międzygimnazjalnym konkursie Geograficznym "Azja"

I miejsce w Ełckiej Spartakiadzie Szkół Gimnazjalnych

I miejsce w VI Turnieju Halowej Piłki Nożnej Footgimball 2005

Mistrzostwo Rejonu VI w piłce nożnej,

I miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców rocznik 1992.

I miejsce drużyny piłki nożnej dziewcząt w turnieju z Okazji Dnia Kobiet.

I miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Powiatu Ełk w Sztafetowych Biegach Przełajowych z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

II miejsce drużyny naszych siatkarek w rozgrywkach o Mistrzostwo Ełku.

II miejsce drużyny chłopców w Pływackich Mistrzostwach Ełku.

Rok szkolny 2004/2005


Katarzyna Orłowska - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Anna Pieniążek - Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Katarzyna Wiśniewska - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Karol Koniuszewski - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Natalia Smalec - Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

I miejsce indywidualnie /Katarzyna Orłowska/ i drużynowo w Międzygimnazjalnym konkursie Geograficznym "Azja"

II miejsce indywidualnie w Międzygimnazalnym Konkursie Geograficznym Gimglob 2005

I miejsce drużynowo w Rejonowym Konkursie BRD "Karta Rowerowa 2005"

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Polonistycznym Cogito ergo sum

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim "Mazury Słowem Malowane"

III miejsce w Międzygimnazalnym Konkursie Informatycznym Bit 2005

I miejsce w Ełckiej Spartakiadzie Szkół Gimnazjalnych

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

I miejsce indywidualnie /Michał Smyk/ w Mistrzostwach Rejonu VI w lekkiej atletyce na 1000 m, chłopców

II miejsce w biegach przełajowych Samsung Athletic Cup,

I miejsce w Miejskich Rozgrywkach Piłki Koszykowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych

I miejsce w V Turnieju Halowej Piłki Nożnej Footgimball 2004

Rok szkolny 2003/2004

Lp Nazwa i ranga Miejsce
1 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego Laureat
2 Wojewódzki Konkurs Chemiczny Laureat
3 Wojewódzki Konkurs Historyczny finalista
4 Wojewódzki Konkurs Matematycznego finalista
5 Wojewódzki Konkurs Poezji Śpiewanej im. K.K. Baczyńskiego II
6 Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej I
7 Powiatowy Konkurs - Unia Europejska I
8 Międzygimnazjalny Konkurs Językowy "Oj, czysty język" I
9 Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny "Gimglob 2004" I
10 Międzygimnazjalny Konkurs Biblijny "Naśladować Jezusa" I
11 Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski I,III
12 Powiatowy Konkurs Jednego Aktora I
13 Międzygimnazjalny Konkurs Poetycki "Przyroda w miejscu mojego zamieszkania" II
14 Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny II
15 Mistrzostwa Polski Juniorów w Trójboju Siłowym srebrny medal
16 Mistrzostwa Polski Juniorów w Wyciskaniu Leżąc złoty i srebrny medal
17 Wojewódzki Finał Biegów Sztafetowych Chłopców I
18 Masowe Ogólnopolskie Biegi Przełajowe III
19 Powiatowe Rozgrywki Piłki Siatkowej Dziewcząt I
20 Powiatowe Rozgrywki Piłki Siatkowej Chłopców II
21 IV Międzygimnazjalny Halowy Turniej Piłki Nożnej "Footgimball 2004" I
22 Igrzyska Ełckich Szkół Gimnazjalnych 2004 I
23 Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych I
24 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Biegach Przełajowych I
25 Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Biegach Przełajowych indywidualnie II
26 Przegląd Zespołów Kabaretowych "Wiosenada 2004" II
27 Powiatowy Konkurs Literacki "Czego oczekuje mój niepełnosprawny kolega z ławki" I

Rok szkolny 2002/2003

Lp Nazwa i ranga Miejsce
1 Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej II
2 Międzygimnazjalny konkurs Wiedzy o Szwecji III
3 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego Laureat
4 Powiatowy Turniej Wiedzy o ruchu drogowym III
5 Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w wyciskaniu leżąc Srebrny i brązowy medal
6 Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Trójboju siłowym złoty medal
7 Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek w Trójboju siłowym Srebrny medal
8 Mistrzostwa Regionu 6 Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych ( chłopców ) I
9 Mistrzostwa Regionu 6 Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych ( dziewcząt ) III
10 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Biegach Przełajowych I
11 Finał Wojewódzki Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych II
12 III Halowy Turniej Piłki Nożnej "Footgimball 2002" I
13 Ełcka Liga Biegów Przełajowych drużynowo II
14 Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych I
15 Mistrzostwa Regionu 6 Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych ( chłopców ) I
16 Wojewódzki Finał Gimnazjów w Biegach Przełajowych Chłopców z okazji Rocznicy Konstytucji 3 Maja II
17 XX Wiosenne Biegi Przełajowe im. Jana Kaweckiego I
18 Mistrzostwa Regionu 6 Gimnazjów w Sztafetowych Biegach Przełajowych ( chłopców ) I
19 Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego Gimnazjów w Biegach - indywidualnie III
20 IV Igrzyska Młodzieży Szkół Gimnazjalnych I
21 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkół Samorządowych I
22 Mistrzostwa Regionu 6 Gimnazjów w Piłce Nożnej III
23 Powiatowy Konkurs Humanistyczny drużynowo III
24 Międzygimnazjalny Konkurs Biblijny "Ukochać Jezusa" I
25 Międzygimnazjalny Konkurs Internetowy "To co nas otacza" II
26 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Regionalnej I,II
27 Międzygimnazjalny Konkurs o Literacki Laur "Wokół Noblistów" I
28 Międzygimnazjalny Konkurs Fizyczny II

Rok szkolny 2001/2002

Lp Nazwa i ranga Miejsce
1 Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego laureat
2 Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego finalista
3 Wojewódzki Konkurs Matematyczny finalista
4 Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego I, II, III
5 Międzyszkolny Konkurs Matematyczny Gimat 2002 I, II, III
6 Międzygimnazjalny Konkurs Poezji i Prozy Regionalnej I, III
7 Międzygimnazajlny Konkurs Geograficzny Gimglob 2002 I, II, V
8 Miedzygimnazjalny Konkurs Wiedzy o Grecji I
9 Międzygimnazjalny Konkurs Plastyczny - Zabytki Francji I
10 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny - Poznać Jezusa I
11 Miejski Konkurs Plastyczny - Historia Ełckiej Kolei Wąskotorowej II
12 Rejonowy Konkurs Matematyki I
13 Rejonowy Konkurs Języka Polskiego I, II
14 I Mazurski Turniej Piłki Siatkowej III
15 Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe X
16 III Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym I(druż.)
17 Sztafetowe Biegi Przełajowe Rejonu VI z okazji Święta Niepodległości V
18 X Wojewódzkie Biegi Przełajowe X
19 Liga Przełajowa II
20 Mistrzostwa Powiatu Ełckiego w Biegach Przełajowych II (druż.), I(indywid.)
21 Mistrzostwa Polski LZS w Biegach Przełajowych IX
22 IV Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych I, IV, V, VI
23 Mistrzostwa Makroregionu Warmińsko - Mazursko - Mazowieckiego I(druż.), I,VI(indywid.)
24 Biegi Przełajowe o Puchar Rektora Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku II,III,IV,V
25 Sztafetowe Biegi Przełajowe Gimnazjów Rejonu VI I(druż.)
26 XI Wojewódzkie Biegi Przełajowe V
27 Eliminacje Rejonu VI do Mistrzostw Województwa w Lekkiej Atletyce I,II,III,V
28 XIV Mazurski Bieg Uliczny II, IV
29 Mistrzostwa Województwa Warmińsko - Mazurskiego w Lekkiej Atletyce V,VI,VII
30 II Halowy Turniej Piłki Nożnej "Footgimball 2001" I
31 Liga Piłkarska Coca-Cola Cup 2002 III
32 Mistrzostwa Polski Młodzików w Trójboju Siłowym złoty i srebrny medal
33 Mistrzostwa Piłki Nożnej w kat. Juniorów powołanie do kadry narodowej
     

Rok szkolny 2000/2001

Lp Nazwa i ranga Miejsce
1 I Wojewódzki Konkurs Fizyczny finalista
2 Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego II, III, IV
3 II Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny II(indyw.)
III(druż)
4 VII Wojewódzki Konkurs Poezji K.K.Baczyńskiego I
5 Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych I
6 I Halowy Turniej Piłki Nożnej "Footgimball 2000" I, II
7 Sportowe Igrzyska Młodzieży Szkół Gimnazjalnych II
8 Wojewódzki Konkurs Astronomiczny 5-ciu finalistów
9 Ogólnopolski Konkurs Historyczny - Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego VIII, XV, XVI
10 Miejski Konkurs Muzyczny - Złota Nutka wyróżnienie
11 Wojewódzki Przegląd Poezji Śpiewanej im.K.K.Baczyńskiego I
12 Diecezjalny Konkurs Poezji Religijnej II
13 Miejski Konkurs Kolęd I
14 Warmińsko - Mazurskie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym (drużyn) I

Rok szkolny 1999/2000

Lp Nazwa i ranga Miejsce
1 I Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny I, III(indyw.)
I (druż.)
2 Miejski Konkurs Ortograficzny II, VII, IX
3 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny 3 wyróżnienie
4 I Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny Gimglob 2000 II, V
5 Mistrzostwa Regionu w piłce nożnej I
6 Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego IV
7 Spartakiada Międzygimnazjalna I
8 Halowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Ełku II

 

 

do góry

Sponsor strony:
Sponsor serwisu
Projekt i administracja: slawmaks@wp.pl