Myśl Patrona: "Jak trudno jest miłować - ale jak warto jest miłować"

News gimnazjum  I Odstresowujące poegzaminacyjne rozgrywki piłki siatkowej!
Dodano: 13-05-2010, 19:35

Tego potrzebowaliśmy! 30 kwietnia 2010r. w godzinach od 15.30 do 18.30 w sali gimnastycznej naszego gimnazjum Samorząd Uczniowski zorganizował mecze piłki siatkowej pomiędzy brygadą RR, czyli Rady Rodziców (skład: p. Anna Sieńkowska, p. Artur Urbański, p. Grzegorz Romankiewicz, p. Zbigniew Sieńkowski, p.Marek Gąsiewski), drużyną nauczycieli (skład: p. Katarzyna Sznejder, p. Beata Makarewicz, p. Sławomir Maksimowicz, p. Dariusz Maciorowski, p. Tomasz Koc), a zespołem gimnazjalistów czyli: Marcinem Kamińskim, Danielem Jankowskim, Danielem Stepnowskim, Emilką Kucharczyk, Olą Jaworowską. SAMORZĄD UCZNIOWSKI BARDZO DZIĘKUJE WSZYSTKIM NIEZWYKLE ZAANGAŻOWANYM UCZESTNIKOM ZA PROFESJONALNĄ GRĘ, SPORTOWE ZACHOWANIE, PUNKTUALNE PRZYBYCIE I PRZEDE WSZYSTKIM CHĘĆ POŚWIĘCENIA JAKŻE CENNEGO CZASU WŁASNEGO.
Podziękowania składamy też grupie tanecznej "MESS", która uświetniła swoim występem całą imprezę i bez wątpienia zaparła dech w niejednej piersi.
Rozgrywki nie odbyłyby się bez opieki i zgody Pani Dyrektor Zofii Łukawskiej i Pani Dyrektor Elżbiety Obuchowicz-Godzieby. Na ich ręce składamy również podziękowania.
Zobacz zdjęcia.