Myśl Patrona: "Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba jeszcze być człowiekiem."

News gimnazjum  VII MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS PIOSENKI NIEMIECKOJĘZYCZNEJ
Dodano: 28-04-2012, 22:06

Dnia 18 kwietnia 2012 roku w Gimnazjum nr 1 w Ełku odbył się VII Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Ełku i Starosty Powiatu Ełckiego. Była to już siódma edycja tego oto konkursu, który swym zasięgiem objął miasto i powiat ełcki. W tym roku swoją obecnością zaszczycili: Tomasz Andrukiewicz - Prezydent Miasta Ełku, Marcin Radziłowicz - Sekretarz Urzędu Miasta oraz Renata Przestrzelska z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta.
W jury zaś zasiedli: Małgorzata Michałowska, Ewa Piekarska, Daniel Szejda i Marcin Pyciak.
Uczniowie wystąpili w II kategoriach – solo i w duecie. W kategorii solo wystąpiło 12 uczestników. Nasza uczennica – Ilona Suchocka z kl. IIA zajęła już po raz drugi w tej kategorii I miejsce (w ubiegłym roku również I miejsce), czym sprawiła nam dużą radość. Zaśpiewała piosenkę znanej niemieckiej piosenkarki Neny „Irgendwie, irgendwo, irgendwann” . Nagrodę otrzymała z rąk Prezydenta Miasta – Tomasza Andrukiewicza. Zobacz.

Anna Humienna