Myśl Patrona: "Poznać naturę człowieka, poznać ją głęboko, całkowicie, zrozumieć kim jest właściwie człowiek - to wielki ratunek dla współczesnego świata."

News gimnazjum  Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2013
Dodano: 25-04-2013, 00:12

W dniach 10-11 kwietnia 2013 r. w Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku odbyły się eliminacje na szczeblu Powiatu Warmińsko-Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W eliminacjach wzięło udział 6 trzyosobowych drużyn ze szkół podstawowych oraz 6 trzyosobowych drużyn z gimnazjów.
W wyniku przeprowadzonych konkurencji do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Bobrach gm. Prostki w składzie: 1. Mateusz Pieloch, 2. Monika Krugły, 3. Kamil Kudrawiec. Opiekun drużyny - Mariola Pieloch. Na poziomie gimnazjum zwyciężyła drużyna z Publicznego Gimnazjum w Prostkach w składzie: 1. Mateusz Gładkowski, 2. Justyna Kożuchowska, 3. Piotr Zawistowski. Opiekun drużyny - Agnieszka Tuziemska.
Uczniowie naszego gimnazjum: 1. Szymon Jankowski, 2. Hubert Żyluk, 3. Jakub Romankiewicz zajęli II miejsce. Zobacz zdjęcia.

Gratulujemy zwycięzcom