Myśl Patrona: "Miłość musi być próbowana jak złoto w ogniu prób; tylko mała miłość w ogniu prób kruszeje. Wielka oczyszcza się i rozpala."

News gimnazjum  „Bądź Liderem w zbieraniu korków”
Dodano: 30-04-2013, 09:08

Dnia 15 kwietnia zakończył się konkurs „Bądź Liderem w zbieraniu korków” organizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu. Zebrane plastikowe nakrętki przeznaczone były na pomoc w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego dla Szymka, który ma wrodzoną wadę serca.
W konkursie wzięło udział 30 gimnazjalistów: Kamila Ułanowicz III, Ola Grzymkowska III, Paulina Wiszniewska IID, Tomasz Orzechowski III, Michał Orzechowski IIC, Tomasz Niedźwiecki IIA, Dominik Cieśluk IIE, Łukasz Lewandowski IB, Mateusz Witkowski IIB, Patrycja Milanowska IIB, Szymon Kowara IIB, Anita Siedlecka IIB, Mateusz Niedzielewski IIB, Olaf Kopiczko IIB, Paweł Randzio IB, Maciej Ratkiewicz, Tomasz Kitlas IB, Ernest Pudlis IB, Damian Pietrewicz IB, Marcin Sulewski IB, Paweł Gwarda IB, Sandra Dekanowska IB, Izabela Ławniczuk IIE. Jakub Sewastianow IF, Justyna Iwaszkiewicz IB, Natalia Kalinowska IC, Karolina Dmitruk IIID, Kamila Siemienkiewicz IF, Adrian Koperek IA, Natalia Pieńczykowska IIE.
Łączna kwota zebranych nakrętek to: 36 641. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wsparcie akcji!