Myśl Patrona: "Drobne i nieznaczne dokonania mogą nas uczynić wielkimi, podczas gdy wielkie mogą nas upodlić, jeśli są źle wykonane."

News gimnazjum  Wiosenna zbiórka elektrośmieci
Dodano: 07-04-2014, 12:32

Zapraszamy mieszkańców Ełku i okolic na wiosenną zbiórkę elektrośmieci.
W dniach 7-12 kwietnia 2014 r. (od poniedziałku do soboty) w naszym Gimnazjum odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii oraz akumulatorów.
Harmonogram zbiórki:
7-11 kwietnia 2014 r. (poniedziałek – piątek) w godz. 15:00 – 17:00
można przynosić do szkoły drobne elektroodpady np. radia, telefony komórkowe, monitory komputerowe, suszarki itp.
12 kwietnia 2014 r. (sobota) w godz. 10:00 – 15:00 można przynosić dodatkowo większy sprzęt elektryczny i elektroniczny np. lodówki, pralki itp. na parking przed szkołą. Na parkingu będzie stał samochód półciężarowy, którego kierowca odbierze zużyty elektrosprzęt.
Akcję przeprowadzi zespół uczniowski „WŁADCY SEGREGACJI” (Mateusz Gałęski kl. IIb, Agnieszka Glińska kl. IIc, Patrycja Sołtys kl. IId, Ola Jodzio kl. Ic, Natalia Ławska kl. Id), pod opieką p. Marzeny Gryszko.
„Władcy Segregacji” biorą udział w ogólnopolskim konkursie ekologicznym „DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY” organizowanym przez AURAEKO Organizację Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.
Mieszkańcy Ełku i okolic, to dobra okazja, aby pozbyć się z domu tak szkodliwych dla środowiska śmieci. My, dzięki Waszemu udziałowi w zbiórce możemy wygrać konkurs. ZAPRASZAMY!!!