Myśl Patrona: "Gdy znajdę w sobie choć jeden akt miłości, już nie jestem nędzą."

News gimnazjum  MATEMATYCZNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
Dodano: 31-03-2016, 16:13

1. Łukasz Kondracki z kl. 3d został LAUREATEM, natomiast Michał Radziewicz z kl. 3d – FINALISTĄ Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uczniowie ci przygotowywali się od kierunkiem nauczyciela matematyki Moniki Dracewicz.
Serdecznie gratulujemy!

2. 16 marca 2016r. odbył się w naszej szkole XV Międzygimnazjalny Konkurs Matematyczny GIMMAT 2016”. Wzięły w nim udział 4 trzyosobowe drużyny: Gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej, Gimnazjum nr 2 w Ełku, Gimnazjum nr 4 w Ełku oraz Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku. Konkurs składał się z trzech konkurencji: indywidualnej i dwóch drużynowych. Wszystkie gimnazja reprezentowały wysoki poziom. Oto efekty tych zmagań:
I miejsce zdobyło Gimnazjum nr 4 w Ełku, II miejsce - Gimnazjum nr 3 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku oraz Gimnazjum nr 2 w Ełku, III miejsce - Gimnazjum w Nowej Wsi Ełckiej. Nasze gimnazjum reprezentowała drużyna w składzie: Anna Sołtys z kl.2b, Łukasz Kondracki z kl.3d oraz Michał Radziewicz z kl.3d. Konkurs zorganizowały i przeprowadziły nauczycielki matematyki naszego gimnazjum: K.Marchel, J.Czarniak i M.Dracewicz. Zobacz zdjęcia.
WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!