Myśl Patrona: "Człowiek jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi."

News gimnazjum  Zaproszenie
Dodano: 07-02-2017, 12:46

Zapraszamy rodziców na spotkanie z wizytatorami Kuratorium Oświaty w Olsztynie, które odbędzie się 20 lutego 2017 r. o godzinie 16.00 w auli Zespołu Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku, ul. 11 Listopada 24. W spotkaniu planowany jest udział Pana Wojciecha Cybulskiego Warmińsko-Mazurskiego Wicekuratora Oświaty.
Tematem spotkania będzie zaprezentowanie harmonogramu kolejnych etapów wdrażania reformy:
1) Informacja o powołaniu przez MEN Zespołu do spraw wdrażania reformy edukacji oraz powołaniu przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty Zespołu do spraw wdrażania reformy w województwie warmińsko-mazurskim,
2) Przedstawienie projektów podstawy programowej kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych oraz ramowych planów nauczania dla wszystkich typów szkół, a także przekazanie informacji o monitorowaniu wdrażania podstaw programowych.