Myśl Patrona: "Drogi kamień nie przestaje być sobą nawet wtedy, gdy spadnie w błoto i zabrudzi się."

News gimnazjum  Nagrody już rozdane! Jesteśmy wśród laureatów!
Dodano: 30-05-2011, 19:30

23 maja 2011r. w Ełckim Centrum Kultury w sali „Zebra” odbył się kolejny przegląd działalności kół teatralnych. Nasze gimnazjum reprezentowały trzy grupy.
Kabaret Młodszych Panów w składzie: Kamil Lipiński, Mateusz Klepczyński, Dawid Dziekoński, Szymon Jankowski, Krzysztof Gołaszewski, Wojtek Metelski, Rafał Pawełek, Huber Żyluk, Patryk Karpiński, Kuba Szultz-skrzypce, zaprezentował kabaretową wersję słynnego dramatu elżbietańskiego pt. „Romeo i Julia”
Szkole koło teatralne „Organizacja Moralnych Optymistów” , w którym działają: Ola Basiewicz, Dominika Paszkowska, Dawid Dziekoński, Jakub Jakimyszyn, Natalia Sulewska, Anna Domitrz, Dawid Cieśluk, Adam Szajko, Jakub Maciorowski, Szymon Dardziński, odegrali sztukę napisaną przez Karola Wojtyłę pt. „Przed sklepem jubilera”. Występ ten uświetnił pięknym wykonaniem piosenek Piotra Rubika szkolny zespół muzyczny i wokalny.
Teatr „ Granacik” pracujący pod kierunkiem Urszuli Lewoc przygotował spektakl pt. „Oskar i pani Róża”. Pracowali nad nim uczniowie: Paulina Romankiewicz, Wojciech Klonowski, Ola Złotocha, Greta Lenkiewicz, Dawid Cieśluk, Franciszek Paciorek, Nikolina Klepadło.
Wśród laureatów przeglądu znalazło się szkolne koło teatralne „Organizacja Moralnych Optymistów”, które obecnie zastanawia się na co wyda wygrane 200zł. Takich dylematów nie ma wyróżniony za grę aktorską-tytułowy jubiler- Jakub Maciorowski.
Gratulujemy wszystkim teatromaniakom!