Myśl Patrona: "Człowiek jest tak mocno związany ze sobą, że trudno mu o sobie zapomnieć, można jednak wyrobić w sobie zwyczaj myślenia o innych."

News gimnazjum  Wycieczka do Warszawy
Dodano: 19-01-2018, 08:47
Logo Gimnazjum nr 3

Niesamowity początek ferii zimowych zaoferowali nam nasi nauczyciele! Już we czwartek 18.01.2018r. skoro świt ruszyliśmy do Warszawy. Tu pod okiem przewodnika zwiedzaliśmy studia telewizyjne, gdzie nagrywano „Pytanie na śniadanie”, „Jaka to melodia?”, „Sprawa dla reportera”, przechadzaliśmy się ciasnymi korytarzami, oglądając zdjęcia sławnych prezenterów, aktorów, czytając etykietki na drzwiach garderób. Buszowaliśmy też w reżyserce- spokojnie, spokojnie, wszystko zostało na swoim miejscu! Udało nam się również odwiedzić Muzeum Filmowe TVP. Na deser zaserwowano nam warsztaty filmowe w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Panie edukatorki przeniosły nas na plan filmowy- zapoznały z pracą kostiumografa, operatora kamery, scenografa! Byliśmy zachwyceni! Takie spotkania z X Muzą polecamy każdemu! Zachętą niech będzie nasz fotoreportaż!