Myśl Patrona: "Miłość świadczona innym jest największym dobrodziejstwem dla nas samych, którzy zdobywamy się na okazywanie miłości."

News gimnazjum  Walentynki
Dodano: 16-02-2018, 09:15
Logo Gimnazjum nr 3

Walentynkowe świętowanie zaczęliśmy za sprawą uczniów klasy 3d już o 7.00 we wtorek! Granatowi Listonosze podzielili walentynki, przygotowali skrzyneczki i ruszyli w świat ...Wędrowali długo, bo kręte te nasze korytarze, zaułek za zaułkiem, a sal ileż! Trafili do każdej, do rąk własnych dostarczyli życzenia i wyznania miłosne. Wprawdzie odbioru pokwitowania nie żądali, ale i tak czasu im to wszystko trochę zajęło! Na tym nie poprzestali! Z pomysłów bowiem klasa p. J.Porucznik słynie i 15 lutego wzmocniona całusami walentynkowymi i pochwałami za sprawną organizację walentynkowej poczty przygotowała prezentację biało-czerwonych deserów w ramach międzyklasowego konkursu "Dla Niepodległej". To była prawdziwa uczta dla ciała /konkretnie-podniebienia/ i ducha! Niesamowite wrażenie wywarły na wszystkich Wasze smakołyki! Tylko pozazdrościć kulinarnych umiejętności i tej miłości do ziemi ojczystej! Gimnazjalistów zaskoczyły również niezwykle starannie wykonane przez przedstawicieli klas WALENTYNKI DLA NIEPODLEGŁEJ! Ehhh, potraficie wyznać miłość, potraficie...Gratulujemy kreatywności i zapraszamy do galerii!