Myśl Patrona: "Z drobiazgów życiowych wykonywanych wielkim sercem powstaje "wielkość człowieka"."

News gimnazjum  Nasi siatkarze niepokonani
Dodano: 15-12-2011, 09:45

Dnia 12 grudnia 2011r. w hali naszego gimnazjum odbył się cykliczny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców organizowany przez UKS Granatowa Trójka przy wsparciu Starostwa Powiatowego w ramach projektu "Sportu nigdy za wiele".
Do udziału w tegorocznych rozgrywkach oprócz gospodarzy zaproszono drużyny z Rucianego Nidy, Grajewa oraz UKS Herkules z Ełku. Niestety zespół z Rucianego Nidy w ostatniej chwili odwołał swój przyjazd na zawody. Ostatecznie do rozgrywek przystąpiły trzy drużyny. Mecze rozgrywane systemem "każdy z każdym" stały na wysokim poziomie i były bardzo zacięte. Ku zadowoleniu licznie zgromadzonej widowni zwycięzcami turnieju zostali siatkarze z Gimnazjum nr 3 im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Ełku reprezentujący UKS Granatowa Trójka. Drugie miejsce zajął UKS Herkules, a trzecie MOSiR Grajewo.
Nasz klub reprezentowali: Erdmann Krystian, Jancewicz Przemek, Mackiewicz Sebastian, Markiewicz Sebastian, Szulc Jakub, Wierciszewski Paweł, Lewoc Mateusz, Romanowski Rafał, Romankiewicz Jakub, Dziedzic Michał, Cieśluk Dominik, Kalinowski Kacper. Zwycięzcom gratulujemy.
Zobacz zdjęcia.