Logo UKS Granatowa Trójka Do strony głównej Pomóż ! To nic nie kosztuje
Zdrowie Bieganie Piłka nożna Siatkówka Koszykówka Pływanie Aerobic Rower Nałogi
Nasze osiągnięcia
Sukcesy 2012/2013
Sukcesy 2011/2012
Sukcesy 2010/2011
Sukcesy 2009/2010
Sukcesy 2008/2009
Sukcesy 2007/2008
Sukcesy 2006/2007
Sukcesy 2005/2006
Sukcesy 2004/2005
Sukcesy 2003/2004
Nasze gimnazjum
Logo Gimnazjum nr 3 w Ełku Odwiedź stronę naszej szkoły
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego
w Ełku
Sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. KARD. ST. WYSZYŃSKIEGO W EŁKU W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

1.PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

  • I miejsce w Mistrzostwach Ełku w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu III w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej z okazji XXX Rocznicy Powstania Solidarności
  • III miejsce w VI Memoriale Stanisława Przekopa Piłki Siatkowej
  • I miejsce w  Lidze Piłki Siatkowej Dziewcząt w Wieliczkach
  • III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Kętrzynie

2 .PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

  • II miejsce w Mistrzostwach Ełku w Piłce Siatkowej Chłopców
  • II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Siatkówki Chłopców
  • V miejsce w Ełckiej Lidze Siatkówki Volleyball
  • III miejsce w Pucharze Ełckiej Ligi Siatkówki Volleyball
  • I miejsce w V Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców
  • II miejsce XI Walentynkowym Turnieju Piłki Siatkowej Grup Mieszanych
  • I i II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców -  Ełk 2011

3. TENIS STOŁOWY

  • I miejsce w Mistrzostwach Ełku w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Ełku w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego w kategorii chłopców
  • Indywidualne Mistrzostwa Ełku w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców
  • I miejsce Bobryk Konrad
  • II miejsce Prostko Maciej
  • III miejsce Orzechowski Tomasz
  • Indywidualne Mistrzostwa Ełku w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców
  • I miejsce Malinowska Anna
  • II miejsce Kulesza Aneta
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego w kategorii chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ełckiego w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
  • IV  miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Tenisie Stołowym
                                                   Zawody Indywidualne - Konrad Bobryk

4. PIŁKA KOSZYKOWA

  • III miejsce w Mistrzostwach Ełku  w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Ełku w Piłce Koszykowej Chłopców

5. PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

  • I miejsce w Mistrzostwach Ełku i Powiatu Ełckiego w Piłce Nożnej 11-osobowej
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w Piłce Nożnej 11-osobowej
  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu III w Piłce Nożnej 11-osobowej
  • I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej >>Footgimball 2010<<
  • II miejsce w II etapie eliminacji wojewódzkich XIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup w kategorii chłopców
  • I miejsce w Międzygimnazjalnym Turnieju Piłki Nożej Chłopców Klas I,II i III

6. PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

  • I miejsce w Mistrzostwach Ełku i Powiatu Ełckiego w Piłce Nożnej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI SZS w Piłce Nożnej Dziewcząt
  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet
  • I miejsce w I etapie eliminacji wojewódzkich XIII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup w kategorii dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Regionu III w Piłce Nożnej Dziewcząt /półfinał wojewódzki/ 

7. LEKKOATLETYKA

  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Ełku w Biegach Przełajowych Chłopców

8. PŁYWANIE

  • II miejsce w Mistrzostwach Ełku w Pływaniu Szkół Gimnazjalnych

                                                                                                                                                        Przewodniczący Katedry WF
mgr Iwona Konowalska

 

Do góry
Co na stronie ?
Zdrowie -- Żyjmy długo, zdrowo i szczęśliwie...
Bieganie -- Biegając będziesz zdrowszy i będziesz dłużej żył...
Piłka nożna -- W piłkę grają wszędzie, na każdym kontynencie..
Siatkówka -- Siatkówka jest grą dla każdego...
Koszykówka -- Swą niesłychaną popularność koszykówka zawdzięcza swej uniwersalnośći...
Pływanie -- Pływanie oprócz niezaprzeczalnych walorów rekreacyjnych ma szczególne znaczenie w profilaktyce wad postawy
Aerobic -- Aerobik to jeden z wielu sposobów na pozbycie się zimowych zapasów tłuszczu, spalenie niepotrzebnych kalorii, poprawienie kondycji fizycznej i samopoczucia..
Rower -- Rower staje się modny!...
Nałogi -- Przeczytaj zanim spróbujesz!!!
Kontakt
Uczniowski Klub Sportowy
Granatowa Trójka

19-300 Ełk
ul.Piwnika Ponurego 1 woj.warmińsko-mazurskie
tel.(87) 621 48 15

e-mail:uksg3@elk.edu.pl

www.g3.elk.edu.pl/uks

 



Projekt: slawmaks@wp.pl