Logo UKS Granatowa Trójka Do strony głównej Pomóż ! To nic nie kosztuje
Zdrowie Bieganie Piłka nożna Siatkówka Koszykówka Pływanie Aerobic Rower Nałogi
Nasze osiągnięcia
Sukcesy 2013/2014
Sukcesy 2012/2013
Sukcesy 2011/2012
Sukcesy 2010/2011
Sukcesy 2009/2010
Sukcesy 2008/2009
Sukcesy 2007/2008
Sukcesy 2006/2007
Sukcesy 2005/2006
Sukcesy 2004/2005
Sukcesy 2003/2004
Nasze gimnazjum
Logo Gimnazjum nr 3 w Ełku Odwiedź stronę naszej szkoły
Gimnazjum nr 3
im. Kard. Stefana Wyszyńskiego
w Ełku
Sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3
IM. KARD. ST. WYSZYŃSKIEGO W EŁKU W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

1. PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

  • III miejsce w Mistrzostwach Ełku w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt - Orlik Volleymania
  • I miejsce Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora w Gimnazjum nr 2 w Ełku
  • III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt "Salos International Don Bosco Cup"
  • II miejsce w Międzywojewódzkiej Lidze Piłki Siatkowej Dziewcząt w Wieliczkach

2. PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

  • II miejsce w Mistrzostwach Ełku w Piłce Siatkowej Chłopców
  • I i III miejsce w Mikołajkowym Turnieju Siatkówki Grup Mieszanych
  • I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 4 w Ełku

3. PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

  • I miejsce w Mistrzostwach Ełku i Powiatu Ełckiego w Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w Piłce Nożnej Chłopców
  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Halowej >>Footgimball 2012<<
  • II miejsce w barażach Półfinałów Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup w kategorii chłopców
  • IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Nożnej Chłopców

4. PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

  • II miejsce w Mistrzostwach Ełku i Powiatu Ełckiego w Piłce Nożnej Dziewcząt
  • II miejsce w I etapie eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca Cola Cup w kategorii dziewcząt
  • II miejsce w II etapie eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca Cola Cup w kategorii dziewcząt
  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Wiosny
  • II miejsce w barażach Półfinałów Wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup w kategorii dziewcząt

5. TENIS STOŁOWY

  • I miejsce w Mistrzostwach Ełku i Powiatu Ełckiego w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Ełku i Powiatu Ełckiego w Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego w kategorii chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt
  • IV miejsce w Mistrzostwach Rejonu VI w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców
  • I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Ełku w Tenisie Stołowym /Malinowska Anna/
  • III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Ełku w Tenisie Stołowym /Zakrzewska Justyna/
  • III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Ełku w Tenisie Stołowym /Łaszcz Jakub/

6. LEKKOATLETYKA

  • I miejsce w Indywidualnych Zawodach LA w biegu na 1000m - Ola Złotocha
  • I miejsce w Indywidualnych Zawodach LA w skoku w dal - Natalia Sulewska
  • I miejsce w Indywidualnych Zawodach LA - sztafeta 4x100m w kat. chłopców
  • II miejsce w Indywidualnych Zawodach LA - klasyfikacja ogólna chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Ełku w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kat. chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Ełku w Biegach Przełajowych w kat. chłopców

7. PIŁKA RĘCZNA

  • II miejsce w Mistrzostwach Ełku w Piłce Ręcznej Chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Ełku w Piłce Ręcznej Dziewcząt

8. PŁYWANIE

  • III miejsce styl klasyczny 50m - Mirkowicz Izabela
  • III miejsce styl klasyczny 50m - Cieśluk Dominik
  • II miejsce styl dowolny 50m - Pudlis Ernest
  • I miejsce styl klasyczny 50m - Randzio Paweł
  • II miejsce styl klasyczny 50m - Faliszewska Elwira
  • II miejsce styl klasyczny 50m - Świeczko Oliwia
  • III miejsce styl grzbietowy 50m - Dąbrowski Piotr
  • I miejsce styl dowolny 50m - Waszkiewicz Justyna

9. INNE

  • I miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych na Ergometrze Wioślarskim w kat. dziewcząt
Przewodniczący Katedry WF
mgr Iwona Konowalska

 

Do góry
Co na stronie ?
Zdrowie -- Żyjmy długo, zdrowo i szczęśliwie...
Bieganie -- Biegając będziesz zdrowszy i będziesz dłużej żył...
Piłka nożna -- W piłkę grają wszędzie, na każdym kontynencie..
Siatkówka -- Siatkówka jest grą dla każdego...
Koszykówka -- Swą niesłychaną popularność koszykówka zawdzięcza swej uniwersalnośći...
Pływanie -- Pływanie oprócz niezaprzeczalnych walorów rekreacyjnych ma szczególne znaczenie w profilaktyce wad postawy
Aerobic -- Aerobik to jeden z wielu sposobów na pozbycie się zimowych zapasów tłuszczu, spalenie niepotrzebnych kalorii, poprawienie kondycji fizycznej i samopoczucia..
Rower -- Rower staje się modny!...
Nałogi -- Przeczytaj zanim spróbujesz!!!
Kontakt
Uczniowski Klub Sportowy
Granatowa Trójka

19-300 Ełk
ul.Piwnika Ponurego 1 woj.warmińsko-mazurskie
tel.(87) 621 48 15

e-mail:uksg3@elk.edu.pl

www.g3.elk.edu.pl/uks

 



Projekt: slawmaks@wp.pl